Popis výrobce
Posilovací stroj BH Fitness PL110 je profesionální stroj určený k procvičování horních zádových svalů, prsních svalů a bicepsů za pomoci stahování horní kladky v sedě. Cvik lze provádět i izolovaně (každou stranu zvlášť). Jedná se o profesionální stroj, který je určený primárně do fitness center. Je vyroben z velmi kvalitní ocelové konstrukce o síle 4 mm, ta je chráněna třívrstvým lakem s antikorozivní ochranou.
BH Fitness PL110 má k dispozici 2 nakládací trny o průměru 50 mm, na které si uživatel sám naloží kotouče, a tím určí zátěž s kterou bude cvičit. Cvičit mohou tedy začátečníci i zkušení jedinci. Stroj nabízí přirozeně ergonomické posilování a to především díky polohovatelné opěrce nohou a dostatečně velkých madel. Madla se přizpůsobí se nárokům uživatele, ať už se jedná o jeho výšku, nebo nároky na cvičení. Můžete tedy zvolit libovolný způsob úchopu a dosáhnout tím přirozené polohy a maximalizovat výsledek prováděných cviků. Madla mají jemné vroubkování a nehrozí tak vyklouznutí, ani se zpocenými dlaněmi.
Hlavní výhody:
- Vysoce kvalitní konstrukce a povrchová úprava
- Možnost nastavení opěrky nohou do 5 poloh
- Moderní design a maximálně přirozená ergonomie pohybu u cviků
- Určeno pro profesionální fitcentra
- Vroubkovaná hliníková madla pro maximální bezpečnost při cvičení
- Možnost zakoupení stroje v baravných variantách RAL, které můžete vidět v galerii. Základní verze vyobrazená na fotkách, která je skladem u dodavatele je k dispozici ihned. Ostatní barvy mohou mít prodloužení doručení o cca 3 týdny.
Technický popis:
- Ocelová konstrukce s povrchovou úpravou (práškový nástřik)
- Trubkový ocelový profil - tloušťka 4 mm
- Maximální zatížení: 300 Kg
- Hmotnost cvičence: 150 kg
- 2 nakládací trny 50mm
- 4 trny na odložení kotoučů 50mm
- Nastavení zátěže pomocí kotoučů (nejsou v ceně dodávky, ale lze si je u nás dokoupit)
- Věž nabízí polohování opěrky nohou
- Cvičení stahování kladky v sedě
Promo video:
Ostatní informace:
- Rozměry stroje (d x š x v): 150 x 147 x 200 cm
- Hmotnost: 148 kg
- Kategorie dle DIN EN 957 : SA - domácí a komerční využití
- Záruka pro domácí využití: 3 roky na stroj + 5 let na rám, servis u zákazníka
- Záruka pro lehce a plně komerční využití: 2 roky
Celý popis »
| Maximální nosnost stroje: | 300 kg |
| Nastavitelná zádová opěrka: | ne |
| Nastavitelný kopač: | ne |
| Nastavitelný peck-deck: | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy: | ne |
| Nastavitelný sedák: | ano |
| Nastavitelná výška stojanů: | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu: | ne |
| Stojan na činku: | ne |
| Horní kladka: | ne |
| Protisměrná kladka: | ne |
| Zakopávání: | ne |
| Kladka na břicho: | ne |
| Peck-deck: | ne |
| Hacken dřep: | ne |
| Přítahy na záda: | ano |
| Lavice na břicho: | ne |
| Stepper: | ne |
| Tlaky na ramena: | ne |
| Lýtka: | ne |
| Roznožování: | ne |
| Bicepsové zdvihy: | ne |
| Tlaky na prsa v sedě: | ne |
| Spodní kladka: | ne |
| Předkopávání: | ne |
| Cviky s jednoručkami: | ne |
| Bicepsová opěrka: | ne |
| Leg-press: | ne |
| Multipress: | ne |
| Bradla s přednožováním: | ne |
| Hyperextenze: | ne |
| Hrazda: | ne |
| Tricepsové kliky - dipy: | ne |
| Snožování: | ne |
| Hip Thrust - hýždě: | ne |
| Belt Squat: | ne |
| Způsob využití: | Profesionální fitcentra |
| Hmotnost stroje: | 148 kg |
| Šířka stroje: | 147 cm |
| Katalogové číslo: | BH-PL110B |
| Délka stroje: | 150 cm |
| Výška stroje: | 200 cm |
Recenze ke zboží Posilovací stroj BH FITNESS PL110 na přítahy na záda
Produkt zatím nikdo nehodnotil
Posilovací stroj BH FITNESS L080 Shoulder / Chest Press
posilovací stroj - tlaky na ramena a prsa, nastavitelná lavice a ramena stroje, kladky s kuličkovými ložisky, nosnost 150 kg, sada závaží 90 kg, záruka 2 roky, servis u zákazníka
| |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Cena: | 90 190 Kč |
Posilovací stroj BH FITNESS L270 Peck deck
profesionální stroj na prsní svaly tzv. motýlek, nastavitelný sedák, kladky s kuličkovými ložisky, nosnost 150 kg, sada závaží 91 kg, záruka 2 roky, servis u zákazníka
| |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Cena: | 91 690 Kč |