Popis výrobce
Posilovací stroj BH Fitness L170 je profesionální stroj určený k procvičování stehenních svalů za pomoci zakopávání. Jedná se o profesionální stroj, který je určený primárně do fitness center. Je vyroben z velmi kvalitní ocelové konstrukce o síle 4 mm, ta je chráněna třívrstvým lakem s antikorozivní ochranou.
BH Fitness L170 má k dispozici 91 kilogramů závaží pro kvalitní a bezpečně cvičení předkopávání a zakopávání. Cvičit mohou tedy začátečníci i zkušení jedinci. Stroj nabízí přirozeně ergonomické posilování a to především díky polohovatelné zádové opěrce, a přednímu válci. Spodní válec lze nastavit do 4 poloh, čímž se přizpůsobí uživatelům různých velikostí. Celé posilovací rameno se dá upravit do 4 poloh.
Celou soustavu pohání robustní 5 mm silné ocelové lanko a kladky s průmyslovými ložisky.
Tento model nabízí i možnost dokoupení externího monitoru SMART FOCUS s kterým můžete využívat tréninkovou kolektivní aplikaci GYM LOOP. Díky této kombinaci můžete mít maximální přehled o svých výkonech a statistikách tréninků, počtu opakování jako cvičenec, nebo naopak přehled o docházce a návštěvnosti vašeho fitka z pozice trenéra a zaměstnavatele.
Trénujte chytře a efektivně s inovativní technologií od BH FITNESS!
Hlavní výhody:
- vysoce kvalitní konstrukce a povrchová úprava
- možnost nastavení zádové opěrky pro optimální provedení cviků dle výšky člověka
- možnost nastavení kopače
- moderní design a maximálně přirozená ergonomie pohybu u cviků
- určeno pro profesionální fitcentra
- možnost zakoupení stroje v baravných variantách RAL, které můžete vidět v galerii. Základní verze vyobrazená na fotkách, která je skladem u dodavatele je k dispozici ihned. Ostatní barvy mohou mít prodloužení doručení o cca 3 týdny.
Technický popis:
- ocelová konstrukce s povrchovou úpravou (práškový nástřik)
- trubkový ocelový profil - tloušťka 4 mm
- ocelová lanka opatřena otěruvzdorným potahem
- hmotnost závaží: 90 kg
- hmotnost cvičence: 150 kg
- vodící kladky jsou osazeny ložisky
- věž nabízí polohování adaptéru pro předkopávání
- polohovatelná zádová opěrka
- polohovatelný kopač
- krytý zásobník zátěže
- možnost cvičení předkopávání
VIDEO GYM LOOP
Ostatní informace:
- rozměry stroje (d x š x v): 175 x 113 x 149 cm
- hmotnost: 224 kg
- Kategorie dle DIN EN 957 : SA - domácí a komerční využití
- Záruka pro domácí využití: 3 roky na stroj + 5 let na rám, servis u zákazníka
- Záruka pro lehce a plně komerční využití: 2 roky
Celý popis »
| Maximální nosnost stroje: | 150 kg |
| Maximální nosnost kladek: | 125 kg |
| Maximální nosnost kopače: | 125 kg |
| Hmotnost instalovaného závaží : | 91 kg |
| Nastavitelná zádová opěrka: | ano |
| Nastavitelný kopač: | ano |
| Nastavitelný peck-deck: | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy: | ne |
| Nastavitelný sedák: | ne |
| Nastavitelná výška stojanů: | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu: | ne |
| Stojan na činku: | ne |
| Horní kladka: | ne |
| Protisměrná kladka: | ne |
| Zakopávání: | ano |
| Kladka na břicho: | ne |
| Peck-deck: | ne |
| Hacken dřep: | ne |
| Přítahy na záda: | ne |
| Lavice na břicho: | ne |
| Stepper: | ne |
| Tlaky na ramena: | ne |
| Lýtka: | ne |
| Roznožování: | ne |
| Bicepsové zdvihy: | ne |
| Tlaky na prsa v sedě: | ne |
| Spodní kladka: | ne |
| Předkopávání: | ne |
| Cviky s jednoručkami: | ne |
| Bicepsová opěrka: | ne |
| Leg-press: | ne |
| Multipress: | ne |
| Bradla s přednožováním: | ne |
| Hyperextenze: | ne |
| Hrazda: | ne |
| Tricepsové kliky - dipy: | ne |
| Snožování: | ne |
| Hip Thrust - hýždě: | ne |
| Belt Squat: | ne |
| Způsob využití: | Profesionální fitcentra |
| Hmotnost stroje: | 224 kg |
| Šířka stroje: | 113 cm |
| Katalogové číslo: | BH-L170B |
| Délka stroje: | 175 cm |
| Výška stroje: | 149 cm |
Recenze ke zboží Posilovací stroj BH FITNESS L170 zakopávání vsedě
Produkt zatím nikdo nehodnotil
Posilovací stroj BH FITNESS L010 předkopávání
profesionální stroj na předkopávání, výškově stavitelná opěrka a kopač, kladky s kuličkovými ložisky, nosnost 150 kg, sada závaží 91 kg, záruka 2 roky, servis u zákazníka
| |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Cena: | 94 890 Kč |
Posilovací stroj na nohy PRIMAL Monster Leg press
Profesionální stroj na leg press, nastavitelný úhel zádové opěrky 30 - 45°, 5 nakládacích trnů s průměrem 50 mm, maximální nosnost 1000 Kg, záruka 2 roky, servis u zákazníka
| |
| Dostupnost: | Aktuálně nedostupné |
| Cena: | 98 190 Kč |