Popis výrobce
Posilovací stroj BH FITNESS L020B Leg Extension / Leg Curl je profesionální stroj určený k procvičování stehenních svalů za pomoci předkopávání a zakopávání. Jedná se o profesionální stroj, který je určený primárně do fitness center. Je vyroben z velmi kvalitní ocelové konstrukce o síle 4 mm, ta je chráněna třívrstvým lakem s antikorozivní ochranou.
BH Fitness - L020B má k dispozici 90 kilogramů závaží pro kvalitní a bezpečně cvičení předkopávání a zakopávání. Cvičit mohou tedy začátečníci i zkušení jedinci. Stroj nabízí přirozeně ergonomické posilování a to především díky polohovatelné zádové opěrce, a předním válcům, které lze upravovat do 7 a 12 poloh. Horní válec lze nastavit do 7 poloh, spodní válec má 12 možností nastavení, čímž se přizpůsobí uživatelům různých velikostí. Celé posilovací rameno se dá upravit do 8 poloh - polohy 1 až 4 pro předkopávání, polohy 5 až 8 pro zakopávání.
Celou soustavu pohání robustní 5 mm silné ocelové lanko a kladky s průmyslovými ložisky.
Tento model nabízí i možnost dokoupení externího monitoru SMART FOCUS s kterým můžete využívat tréninkovou kolektivní aplikaci GYM LOOP. Díky této kombinaci můžete mít maximální přehled o svých výkonech a statistikách tréninků, počtu opakování jako cvičenec, nebo naopak přehled o docházce a návštěvnosti vašeho fitka z pozice trenéra a zaměstnavatele.
Trénujte chytře a efektivně s inovativní technologií od BH FITNESS!
Hlavní výhody:
- vysoce kvalitní konstrukce a povrchová úprava
- možnost nastavení zádové opěrky pro optimální provedení cviků dle výšky člověka
- možnost nastavení kopače
- možnost nastavení kopače pro předkopávání a zakopávání
- moderní design a maximálně přirozená ergonomie pohybu u cviků
- určeno pro profesionální fitcentra
- možnost dokoupení monitoru SMART FOCUS a využívat tréninkový software GYM LOOP
- možnost zakoupení stroje v baravných variantách RAL, které můžete vidět v galerii. Základní verze vyobrazená na fotkách, která je skladem u dodavatele je k dispozici ihned. Ostatní barvy mohou mít prodloužení doručení o cca 3 týdny.
Technický popis:
- ocelová konstrukce s povrchovou úpravou (práškový nástřik)
- trubkový ocelový profil - tloušťka 4 mm
- ocelová lanka opatřena otěruvzdorným potahem
- hmotnost závaží: 90 kg
- hmotnost cvičence: 150 kg
- vodící kladky jsou osazeny ložisky
- věž nabízí polohování adaptéru pro předkopy i zakopávání
- polohovatelná zádová opěrka
- polohovatelný kopač
- krytý zásobník zátěže
- možnost cvičení předkopávání i zakopávání
Promo video:
VIDEO GYM LOOP
Ostatní informace:
- rozměry stroje (d x š x v): 146 x 125 x 152 cm
- hmotnost: 229 kg
- Kategorie dle DIN EN 957 : SA - domácí a komerční využití
- Záruka pro domácí využití: 3 roky na stroj + 5 let na rám, servis u zákazníka
- Záruka pro lehce a plně komerční využití: 2 roky
Celý popis »
| Maximální nosnost stroje: | 150 kg |
| Hmotnost instalovaného závaží : | 90 kg |
| Maximální nosnost kladek: | 125 kg |
| Nastavitelná zádová opěrka: | ano |
| Nastavitelný kopač: | ano |
| Nastavitelný peck-deck: | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy: | ne |
| Nastavitelný sedák: | ne |
| Nastavitelná výška stojanů: | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu: | ne |
| Stojan na činku: | ne |
| Horní kladka: | ne |
| Protisměrná kladka: | ne |
| Zakopávání: | ano |
| Kladka na břicho: | ne |
| Peck-deck: | ne |
| Hacken dřep: | ne |
| Přítahy na záda: | ne |
| Lavice na břicho: | ne |
| Stepper: | ne |
| Tlaky na ramena: | ne |
| Lýtka: | ne |
| Roznožování: | ne |
| Bicepsové zdvihy: | ne |
| Tlaky na prsa v sedě: | ne |
| Spodní kladka: | ne |
| Předkopávání: | ano |
| Cviky s jednoručkami: | ne |
| Bicepsová opěrka: | ne |
| Leg-press: | ne |
| Multipress: | ne |
| Bradla s přednožováním: | ne |
| Hyperextenze: | ne |
| Hrazda: | ne |
| Tricepsové kliky - dipy: | ne |
| Snožování: | ne |
| Hip Thrust - hýždě: | ne |
| Belt Squat: | ne |
| Způsob využití: | Profesionální fitcentra |
| Hmotnost stroje: | 229 kg |
| Šířka stroje: | 125 cm |
| Katalogové číslo: | BH-L020B |
| Délka stroje: | 146 cm |
| Výška stroje: | 152 cm |
| Rozměry Balení: | 27x90x151 cm / 41x115x117 cm / 10x69x153 cm / 17x36x35 cm / 17x34x35 cm |
Recenze ke zboží Posilovací stroj BH FITNESS L020B předkopávání / zakopávání
Produkt zatím nikdo nehodnotil
Posilovací stroj BH FITNESS L170 zakopávání vsedě
profesionální stroj na zakopávání v sedě, výškově nastavitelná opěrka a kopač, kladky s kuličkovými ložisky, nosnost 150 kg, sada závaží 91 kg, záruka 2 roky, servis u zákazníka
| |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Cena: | 95 290 Kč |
Posilovací stroj na nohy TRINFIT Multi Smith CX80 + Bench L5 Pro
Multifunkční multipress se stojanem na činku, horní a spodní kladkou, legpressem na nohy a lavicí, výškově nastavitelné kladky s možností nastavení šířky, hrazda, bezpečnostní dorazy, pojezdy profi lineární ložiska, na kotouče s vrtáním 25, 30, 50 mm + sada závaží 2x 90 kg, max. nosnost až 350 kg, pro domácí a lehce komerční využití , záruka 3 roky + 5 let na rám, servis u zákazníka
| |
| Dostupnost: | V ČR vyprodáno, dostupné od 30.04.2026 |
| Cena: | 103 750 Kč |
Posilovací stroj BH FITNESS L050 Leg Press
profesionální stroj na leg press, nastavitelná zádová opěrka, kladky s kuličkovými ložisky, nosnost 150 kg, sada závaží 136 kg, záruka 2 roky, servis u zákazníka
| |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Cena: | 104 790 Kč |