Popis výrobce
Posilovač břicha HAMMER AB Roller je universální posilovací pomůcka pro posílení břišních svalů určený převážně pro začátečníky, kteří mají břišní svaly ochablé. Cvičenci pomáhá ve správném provedení cviku a zpevnění břišního svalstva bez negativních dopadů na záda apod.. Tento cvik přitom patří k velmi účinným, je vhodnou náhradou klasických sed-lehů, které jsou pro začátečníky nevhodné.
CO VÁM DÁLE Posilovač břicha HAMMER AB Roller NABÍZÍ?
Jednoduchá, ale přeci pevná konstrukce s čalouněnou opěrkou hlavy, která stabilizuje a šetří vaši krční páteř. Touto posilovací pomůckou dokonale posílíte horní, dolní a boční břišní svaly.
Posilovač je snadno skládací do skladovací polohy, pomocí kloubů – šetří místo u vás doma.
Technické informace:
- pevná, jednoduše sestavitelná konstrukce
- příjemná pěnová madla
- komfortní opěrka hlavy a šíje
- barva: černá/červená
Rozměry:
- Rozměry: 71 x 73 x 71 cm
- Váha: 2,5 kg
Celý popis »
| Maximální nosnost stroje: | 130 kg |
| Maximální nosnost kopače: | 0 kg |
| Hmotnost instalovaného závaží : | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu: | 0 kg |
| Maximální nosnost kladek: | 0 kg |
| Stojan na činku: | ne |
| Horní kladka: | ne |
| Protisměrná kladka: | ne |
| Zakopávání: | ne |
| Kladka na břicho: | ne |
| Peck-deck: | ne |
| Hacken dřep: | ne |
| Přítahy na záda: | ne |
| Lavice na břicho: | ano |
| Stepper: | ne |
| Tlaky na ramena: | ne |
| Lýtka: | ne |
| Roznožování: | ne |
| Bicepsové zdvihy: | ne |
| Tlaky na prsa v sedě: | ne |
| Spodní kladka: | ne |
| Předkopávání: | ne |
| Cviky s jednoručkami: | ne |
| Bicepsová opěrka: | ne |
| Leg-press: | ne |
| Multipress: | ne |
| Bradla s přednožováním: | ne |
| Hyperextenze: | ne |
| Hrazda: | ne |
| Tricepsové kliky - dipy: | ne |
| Snožování: | ne |
| Hip Thrust - hýždě: | ne |
| Belt Squat: | ne |
| Hmotnost stroje: | 3 kg |
| Šířka stroje: | 73 cm |
| Katalogové číslo: | 6631 |
| Délka stroje: | 71 cm |
| Výška stroje: | 71 cm |
| Rozměry Balení: | Na dotaz |
Recenze ke zboží Posilovač břicha HAMMER AB Roller
Produkt zatím nikdo nehodnotil
Posilovač břicha Finnlo AB Dominox
posilovač břišních svalů, pro posilování břišního svalstva začátečníků, podporuje správný průběh cviku, podložka není součástí dodávky
| |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 949 Kč |