Popis výrobce
Master King je ideální posilovací stroj pro cviky na břicho, posilování břišních svalů bude efektivní a bezpečné. Master King dokonale zafixuje Vaše tělo, zabraňuje tak namáhání zad a krku na nesprávných místech. Můžete cvičit tolik kolik zvládnete a ne kolik Vám dovolí otlačené kosti při cvičení na zemi. Učiní Vás sexy, zajistí ploché břicho, vytvaruje Vaše břicho již během několika dnů. Cílené cvičení posilující Vaše horní a dolní břišní svaly a zároveň šikmé břišní svaly! Udrží Vás v perfektní formě
Technický popis:
- nový revoluční stroj pro posilování břišních svalů
- posilování všech břišních svalů
- horní, dolní, střední břišní svalstvo a také šikmé svaly břicha
- nastavení sklonu zádové opěrky pro změnu zatížení
- 200 stupňový rozsah
- plynulý pohyb nezatěžuje klouby
- posilování důležité spodní části břišních svalů, která se při běžném cvičení zanedbává
- jednoduché cvičení pro všechny věkové kategorie
- lze složit pro snadné skladování
- nosnost 100 kg
- maximální výška sportovce 190 cm
- hmotnost balení: 14,20 kg
- rozměry balení: 45 x 115 x 24 cm
Celý popis »
| Maximální nosnost stroje: | 100 kg |
| Maximální nosnost kopače: | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu: | 0 kg |
| Maximální nosnost kladek: | 0 kg |
| Stojan na činku: | ne |
| Horní kladka: | ne |
| Protisměrná kladka: | ne |
| Zakopávání: | ne |
| Kladka na břicho: | ne |
| Peck-deck: | ne |
| Hacken dřep: | ne |
| Přítahy na záda: | ne |
| Lavice na břicho: | ano |
| Stepper: | ne |
| Tlaky na ramena: | ne |
| Lýtka: | ne |
| Roznožování: | ne |
| Bicepsové zdvihy: | ne |
| Tlaky na prsa v sedě: | ne |
| Spodní kladka: | ne |
| Předkopávání: | ne |
| Cviky s jednoručkami: | ne |
| Bicepsová opěrka: | ne |
| Leg-press: | ne |
| Multipress: | ne |
| Bradla s přednožováním: | ne |
| Hyperextenze: | ne |
| Hrazda: | ne |
| Tricepsové kliky - dipy: | ne |
| Snožování: | ne |
| Hip Thrust - hýždě: | ne |
| Belt Squat: | ne |
| Hmotnost stroje: | 14 kg |
| Šířka stroje: | 115 cm |
| Katalogové číslo: | MAS199 |
| Délka stroje: | 45 cm |
| Výška stroje: | 24 cm |
| Rozměry Balení: | 24x45x115 cm |
Recenze ke zboží Šikmá lavice na břicho Master King
Produkt zatím nikdo nehodnotil
Šikmá lavice na břicho VIFITO A50
Posilovací lavice na činky a břišní svaly, zarážky na nohy v podobě pěnových válců, pro efektivní trénink celého těla, celková nosnost 150 kg, záruka 2 roky
| |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 494 Kč |