Popis výrobce
Multifunkční konstrukce BH FITNESS Power Smith G140 nabízí procvičení dolní a horní části těla na velmi malém prostoru a to díky závaží v podobě olympijských kotoučů. Na stroji tak mohou cvičit začátečníci, ale i zdatní a pokročilí jedinci. Z tohoto důvodu je věž ideální jak do domácího, ale i lehce komerčního prostředí jako jsou wellness či malá hotelová fitcentra.
Multipress BH FITNESS Power Smith G140 využívá jako závaží olympijské kotouče, je tedy na každém uživateli, jakou zátěž si zvolí. Zároveň nabízí spousty druhů cvičení formou benchpressu, dřepů, shybů, tricepsových kliků, tlaků na prsa, ramena, kladek atd.. Dvě protisměrné kladky je možné polohovat v 17 výškových polohách, můžete tak procvičit většinu partií. V přední částí se nachází multipress a také stojan na velkou činku, který se dá posouvat v celé výšce stroje.
Tento model vyniká bezkonkurenční přirozenou ergonomii pohybu kladek a adaptérů. Všechny kladky a multipress jsou osázeny kvalitními průmyslovými ložisky s mechanismem pro dopínání.
Samotné pojezdová lanka jsou potažena proti oděru pro dlouhotrvající životnost. Převodový systém disponuje pevnými ocelovými lanky s excentrickým náběhem.
Doporučujeme namazat vodící tyče, nejlépe univerzální strojní vazelínou, případně univerzálním silikonovým olejem. Díky tomu zvýšíte plynulost pohybu a životnost stroje.
Hlavní výhody:
- kvalitní konstrukce a zpracování, ložiska v kladkách
- multipress a stojan na činku
- nastavení kladek v 17 polohách
- hrazda a bradla pro tricepsové kliky
- moderní design a maximálně přirozená ergonomie pohybu u všech cviků
- inovativní kladkový systém "Free Motion"
- konstrukčně je věž určená i pro lehce komerční používání (hotely ...)
- přídavné adaptéry
TECHNICKÝ POPIS
- multifunkční posilovací kladkový stroj a multipress
- masivní ocelová konstrukce s tloušťkou 4 mm, prášková povrchová úprava, barva matná šedá
- chromové vodící tyče se zesílenými pouzdry
- protisměrné kladky s nakládacími trny na olympijské kotouče (50 mm)
- převod protisměrných kladek 1:1
- cviky: tlaky na prsa, ramena, přednožování, zanožování, biceps, tricepsové kliky, stahování kladky na břicho, veslování apod...
- protiskluzové patky
- nastavitelná kladka v 17 pozicích
- kryté zásobníky zátěže
- kladkový kabel má tloušťku 5 mm
- 2 samostatné kladky - trny na olympijské kotouče
- Ladmine adaptér pro olympijskou osu - přítahy na záda, tlaky s olympijskou činkou
- 6 odkládacích trnů pro kotouče
- maximální nosnost: 180 Kg
Adaptéry:
- Široký zahnutý adaptér
- Dlouhý rovný adaptér
- Krátký adaptér na biceps, triceps
- Tricepsové lano
- Tricepsový adaptér tvaru V
- 2 jednoruční adaptéry
- Polstrované opěrky nohou
- Adaptér pro tricepsové kliky (dipy)
- Ladmine adaptér
- Adaptér pro přitahování velké činky
Promo video:
Ostatní informace:
- rozměry stroje (d x š x v): 160 x 210 x 220 cm
- hmotnost: 231 kg
- kategorie dle DIN EN 957 : S - určené pro lehce komerční využití
- 2 roky záruka + servis u zákazníka
Celý popis »
| Maximální nosnost stroje: | 130 kg |
| Maximální nosnost kladek: | 90 kg |
| Maximální nosnost stojanu: | 180 kg |
| Nastavitelná zádová opěrka: | ne |
| Nastavitelný kopač: | ne |
| Nastavitelný peck-deck: | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy: | ne |
| Nastavitelný sedák: | ne |
| Nastavitelná výška stojanů: | ano |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu: | ano |
| Stojan na činku: | ano |
| Horní kladka: | ano |
| Protisměrná kladka: | ano |
| Zakopávání: | ne |
| Kladka na břicho: | ano |
| Peck-deck: | ano |
| Hacken dřep: | ne |
| Přítahy na záda: | ano |
| Lavice na břicho: | ne |
| Stepper: | ne |
| Tlaky na ramena: | ne |
| Lýtka: | ano |
| Roznožování: | ne |
| Bicepsové zdvihy: | ne |
| Tlaky na prsa v sedě: | ano |
| Spodní kladka: | ano |
| Předkopávání: | ne |
| Cviky s jednoručkami: | ne |
| Bicepsová opěrka: | ne |
| Leg-press: | ne |
| Multipress: | ano |
| Bradla s přednožováním: | ano |
| Hyperextenze: | ne |
| Hrazda: | ano |
| Tricepsové kliky - dipy: | ano |
| Snožování: | ne |
| Hip Thrust - hýždě: | ne |
| Belt Squat: | ne |
| Způsob využití: | Lehce komerční |
| Hmotnost stroje: | 230 kg |
| Šířka stroje: | 210 cm |
| Katalogové číslo: | G140 |
| Délka stroje: | 160 cm |
| Výška stroje: | 220 cm |
| Rozměry Balení: | 220x210x160 cm |
Recenze ke zboží Posilovací klec na dřepy BH FITNESS Power Smith G140
Produkt zatím nikdo nehodnotil
Posilovací stroj BH FITNESS L350 Multipress
profesionální multipress pro fitnesscentra, bezpečnostní dorazy, pojezd profi lineární ložiska, na kotouče 25, 30, 50 mm , max. nosnost až 150 kg, profesionální multipress pro fitnesscentra, záruka 2 roky, servis u zákazníka
| |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Cena: | 71 690 Kč |
Posilovací klec na dřepy TUNTURI RC20 DUO Cross Fit Rack
komplet 2 posilovacích klecí spojených mostem, multifunkční klece na dřepování a další cviky, most s 12 úchopy, možnost dokoupení adaptérů, multiúchopová hrazda a jistící popruhy součástí, pro domácí a komerční využití, záruka 2 roky
| |
| Dostupnost: | Skladem u dodavatele |
| Cena: | 81 250 Kč |
Posilovací klec PRIMAL Commercial PT Rig 1
profesionální sestava na crossfit, masivní a stabilní konstrukce, posilovací klec s možností kotvení do podlahy, odkládací prostor na činky, kettlebelly, medicibally, ..., pro komerční využití
| |
| Dostupnost: | Aktuálně nedostupné |
| Cena: | 97 890 Kč |