Popis výrobce
Multipress PRIMAL Commercial Half Rack s kladkou je navržený tak, aby zastoupil nejpoužívanější stroje v komerčních posilovnách. Na jednom malém prostoru naleznete: multipress, posilovací klec, horní a spodní kladku.
Jedná se o multifunkční plnohodnotný stroj, který uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Díky své univerzálnosti najde uplatnění v každém komerčním fitness centru, ale také v hotelové, nebo klubové posilovně.
Na stroji navíc naleznete také víceúhlovou hrazdu, otočný adaptér pro olympijskou osu (landmine) atd.
Multipress PRIMAL Commercial Half Rack s kladkou umožňuje provádět cviky na celé tělo, např.: stahování horní klady, přitahování spodní kladky, tlaky na ramena, benchpress, shyby a mnoho dalších.
Maximální nosnost stojanu je 500 kg.
Maximální nosnost kabelu je 300 kg.
Technické parametry:
- multifunkční posilovací stroj
- multipress, posilovací klec, horní kladka
- masivní ocelová konstrukce, prášková povrchová úprava, barva matná černá
- chromové vodící tyče se zesílenými pouzdry
- cviky: tlaky na prsa, ramena, biceps, stahování kladky na břicho, dřepy, shyby apod.
- maximální nosnost stojanu 500 Kg
- maximální nosnost kabelu 300 Kg
Ostatní informace:
- Hmotnost:
- Rozměry stroje - délka: 186,1 cm
- Rozměry stroje - šířka: 174,5 cm
- Rozměry stroje - výška: 233,9 cm
- Záruka pro domácí využití: 2 roky
- Záruka pro lehce a plně komerční využití: 2 roky
Celý popis »
| Maximální nosnost stroje: | 500 kg |
| Maximální nosnost kladek: | 300 kg |
| Maximální nosnost stojanu: | 500 kg |
| Stojan na činku: | ano |
| Horní kladka: | ano |
| Protisměrná kladka: | ne |
| Zakopávání: | ne |
| Kladka na břicho: | ano |
| Peck-deck: | ne |
| Hacken dřep: | ne |
| Přítahy na záda: | ano |
| Lavice na břicho: | ne |
| Stepper: | ne |
| Tlaky na ramena: | ano |
| Lýtka: | ano |
| Roznožování: | ne |
| Bicepsové zdvihy: | ne |
| Tlaky na prsa v sedě: | ano |
| Spodní kladka: | ano |
| Předkopávání: | ne |
| Cviky s jednoručkami: | ne |
| Bicepsová opěrka: | ne |
| Leg-press: | ne |
| Multipress: | ano |
| Bradla s přednožováním: | ne |
| Hyperextenze: | ne |
| Hrazda: | ano |
| Tricepsové kliky - dipy: | ne |
| Snožování: | ne |
| Hip Thrust - hýždě: | ne |
| Belt Squat: | ne |
| Způsob využití: | Profesionální fitcentra |
| Hmotnost stroje: | 350 kg |
| Šířka stroje: | 174,5 cm |
| Katalogové číslo: | PRIM-PSPR0053 |
| Délka stroje: | 186,1 cm |
| Výška stroje: | 233,9 cm |
Recenze ke zboží Multipress PRIMAL Commercial Half Rack s kladkou
Produkt zatím nikdo nehodnotil
TUNTURI PLATINUM Full Smith/Functional trainer V-series
Multifunkční multipress se stojanem na činku, výškově nastavitelné kladky, hrazda, bezpečnostní dorazy, pojezdy lineární ložiska, na kotouče s vrtáním 50 mm + sada závaží 2 x 100 kg, max. nosnost až 350 kg, pro domácí a komerční využití , záruka 3 roky + 10 let na rám, servis u zákazníka
| |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 99 950 Kč |
Posilovací klec na dřepy BH FITNESS Power Smith G145
Multipress se stojanem na činku, nastavitelné protisměrné kladky, hrazda, bezpečnostní dorazy, pojezd lineární ložiska, na kotouče s vrtáním 50mm + sada závaží 2x 90 kg, zpřevodování 1:1, pro domácí a lehce komerční využití , nosnost 180 kg, záruka 2 roky, servis u zákazníka
| |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 122 990 Kč |
Multipress PRIMAL Monster Rack
multifunkční kladkový stroj s multipressem, multipress, stojan na činku, nastavitelné kladky, hrazda, bradla, bezpečnostní dorazy pojezd profi lineární ložiska, na kotouče 50 mm + sada závaží 2 x 100 kg, max. nosnost až 400 kg, profesionální multipress pro fitnesscentra, záruka 2 roky, servis u zákazníka
| |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 139 950 Kč |