Popis výrobce
Posilovací stroj MARBO UpForm US-U004 Ab Crunch je určen k tréninku břicha stahováním kladky.
UpForm S-line je série 10-ti posilovacích strojů, které jsou určeny pro kruhový trénink, kdy jednoduchá konstrukce a absence jakýchkoliv nastavovacích prvků pro uzpůsobení stanoviště konkrétní postavě, přímo nabízí k plynulému a rychlému střídání jednotlivých strojů.
Závaží stroje tvoří 90 kg sada cihel, které jsou opatřeny štítkem s celkovou hmotností v kilogramech a librách. Volič zátěže je vyroben z hliníku a proti ztrátě je připevněn na lanku zkrouceném do spirály. Na krytu závaží je umístěna cedulka s názvem stroje, piktogramem, které svaly lze na daném stroji procvičovat a ilustrace, jak se daný stroj užívá.
Sedáky a opěrky jsou vyrobeny z hrubé desky, která je opatřena tenkou vrstvou speciální pěny a jsou potaženy perforovaným materiálem, který je prodyšný a snižuje míru pocení během intenzivního tréninku.
Rukojeti jsou vyrobeny z tepelně tvarované pryže odolné proti potu, poškození a oděru. Jejich konce jsou chráněny hliníkovou koncovkou s logem, která zabraňuje jejich posunu během tréninku.
Parametry:
- Profil: 80 x 40 x 3 mm a 50 x 3 mm
- Závaží: 90 (12 x 7,5) kg
- Převod: 1:1
- Výška: 145 cm
- Šířka: 129 cm
- Délka: 89 cm
- Váha: 166 kg
Upozornění:
- Třída: S, určeno pro komerční využití
- Certifikát, norma: Certifikát bezpečnosti, PN-EN 957-4:2007
- Záruka: 24 měsíců
Celý popis »
| Maximální nosnost stroje: | 120 kg |
| Maximální nosnost kopače: | 0 kg |
| Hmotnost instalovaného závaží : | 90 kg |
| Maximální nosnost stojanu: | 0 kg |
| Maximální nosnost kladek: | 90 kg |
| Stojan na činku: | ne |
| Horní kladka: | ne |
| Protisměrná kladka: | ne |
| Zakopávání: | ne |
| Kladka na břicho: | ano |
| Peck-deck: | ne |
| Hacken dřep: | ne |
| Přítahy na záda: | ne |
| Lavice na břicho: | ne |
| Stepper: | ne |
| Tlaky na ramena: | ne |
| Lýtka: | ne |
| Roznožování: | ne |
| Bicepsové zdvihy: | ne |
| Tlaky na prsa v sedě: | ne |
| Spodní kladka: | ne |
| Předkopávání: | ne |
| Cviky s jednoručkami: | ne |
| Bicepsová opěrka: | ne |
| Leg-press: | ne |
| Multipress: | ne |
| Bradla s přednožováním: | ne |
| Hyperextenze: | ne |
| Hrazda: | ne |
| Tricepsové kliky - dipy: | ne |
| Snožování: | ne |
| Hip Thrust - hýždě: | ne |
| Belt Squat: | ne |
| Způsob využití: | Profesionální fitcentra |
| Hmotnost stroje: | 166 kg |
| Šířka stroje: | 129 cm |
| Katalogové číslo: | ABIMA-UF-034 |
| Délka stroje: | 89 cm |
| Výška stroje: | 145 cm |
Recenze ke zboží Posilovací stroj MARBO UpForm US-U004 Ab Crunch
Produkt zatím nikdo nehodnotil
Stroj na břicho MARBO MP-U223
profesionální stroj na posílení břišních svalů, nosnost 150 kg, sada závaží 120 kg, záruka 2 roky
| |
| Dostupnost: | Výroba na zakázku |
| Cena: | 67 999 Kč |
Posilovací stroj BH FITNESS L610 Abs / Hyperextenze
Profesionální stroj na břišní a bederní svaly, nastavitelné rameno, kladky s kuličkovými ložisky, nosnost 150 kg, sada závaží 90 kg, záruka 2 roky, servis u zákazníka
| |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Cena: | 84 390 Kč |