Popis výrobce
Posilovací stroj BH Fitness L050 je profesionální stroj určený k procvičování předních i zadních stehenních svalů a svalů hýždí za pomoci tlaků. Jedná se o profesionální stroj, který je určený primárně do fitness center. Je vyroben z velmi kvalitní ocelové konstrukce o síle 4 mm, ta je chráněna třívrstvým lakem s antikorozivní ochranou.
BH Fitness L050 má k dispozici 136 kilogramů závaží pro kvalitní a bezpečné cvičení tlaků. Cvičit mohou tedy začátečníci i zkušení jedinci. Stroj nabízí přirozeně ergonomické posilování a to především díky polohovatelné zádové opěrce. U sedáku se náchází 2 madla pro podporu a správné držení těla během cvičení. Přední platforma je dostatečně velká a potažená protiskluzovou gumou.
Celou soustavu pohání robustní 5 mm silné ocelové lanko a kladky s průmyslovými ložisky.
Tento model nabízí i možnost dokoupení externího monitoru SMART FOCUS s kterým můžete využívat tréninkovou kolektivní aplikaci GYM LOOP. Díky této kombinaci můžete mít maximální přehled o svých výkonech a statistikách tréninků, počtu opakování jako cvičenec, nebo naopak přehled o docházce a návštěvnosti vašeho fitka z pozice trenéra a zaměstnavatele.
Trénujte chytře a efektivně s inovativní technologií od BH FITNESS!
Hlavní výhody:
- vysoce kvalitní konstrukce a povrchová úprava
- možnost nastavení zádové opěrky
- moderní design a maximálně přirozená ergonomie pohybu u cviků
- určeno pro profesionální fitcentra
- pogumovaná platforma pro cvičení tlaků
- možnost dokoupení monitoru SMART FOCUS a využívat tréninkový software GYM LOOP
- možnost zakoupení stroje v baravných variantách RAL, které můžete vidět v galerii. Základní verze vyobrazená na fotkách, která je skladem u dodavatele je k dispozici ihned. Ostatní barvy mohou mít prodloužení doručení o cca 3 týdny.
Technický popis:
- ocelová konstrukce s povrchovou úpravou (práškový nástřik)
- trubkový ocelový profil - tloušťka 4 mm
- ocelová lanka opatřena otěruvzdorným potahem
- hmotnost závaží: 136 kg
- hmotnost cvičence: 150 kg
- vodící kladky jsou osazeny ložisky
- věž nabízí polohování zádové opěrky
- krytý zásobník zátěže
- cvičení tlaků nohou
Promo video:
VIDEO GYM LOOP
Ostatní informace:
- rozměry stroje (d x š x v): 206 x 112 x 149 cm
- hmotnost: 298 kg
- Kategorie dle DIN EN 957 : SA - domácí a komerční využití
- Záruka pro domácí využití: 3 roky na stroj + 5 let na rám, servis u zákazníka
- Záruka pro lehce a plně komerční využití: 2 roky
Celý popis »
| Maximální nosnost stroje: | 150 kg |
| Hmotnost instalovaného závaží : | 136 kg |
| Maximální nosnost kladek: | 200 kg |
| Nastavitelná zádová opěrka: | ano |
| Nastavitelný kopač: | ne |
| Nastavitelný peck-deck: | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy: | ne |
| Nastavitelný sedák: | ne |
| Nastavitelná výška stojanů: | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu: | ne |
| Stojan na činku: | ne |
| Horní kladka: | ne |
| Protisměrná kladka: | ne |
| Zakopávání: | ne |
| Kladka na břicho: | ne |
| Peck-deck: | ne |
| Hacken dřep: | ne |
| Přítahy na záda: | ne |
| Lavice na břicho: | ne |
| Stepper: | ne |
| Tlaky na ramena: | ne |
| Lýtka: | ne |
| Roznožování: | ne |
| Bicepsové zdvihy: | ne |
| Tlaky na prsa v sedě: | ne |
| Spodní kladka: | ne |
| Předkopávání: | ne |
| Cviky s jednoručkami: | ne |
| Bicepsová opěrka: | ne |
| Leg-press: | ano |
| Multipress: | ne |
| Bradla s přednožováním: | ne |
| Hyperextenze: | ne |
| Hrazda: | ne |
| Tricepsové kliky - dipy: | ne |
| Snožování: | ne |
| Hip Thrust - hýždě: | ne |
| Belt Squat: | ne |
| Způsob využití: | Profesionální fitcentra |
| Hmotnost stroje: | 298 kg |
| Šířka stroje: | 112 cm |
| Katalogové číslo: | BH-L050B |
| Délka stroje: | 206 cm |
| Výška stroje: | 149 cm |
Recenze ke zboží Posilovací stroj BH FITNESS L050 Leg Press
Produkt zatím nikdo nehodnotil
Posilovací stroj na nohy TRINFIT Multi Smith CX80 + Bench L5 Pro
Multifunkční multipress se stojanem na činku, horní a spodní kladkou, legpressem na nohy a lavicí, výškově nastavitelné kladky s možností nastavení šířky, hrazda, bezpečnostní dorazy, pojezdy profi lineární ložiska, na kotouče s vrtáním 25, 30, 50 mm + sada závaží 2x 90 kg, max. nosnost až 350 kg, pro domácí a lehce komerční využití , záruka 3 roky + 5 let na rám, servis u zákazníka
| |
| Dostupnost: | V ČR vyprodáno, dostupné od 30.04.2026 |
| Cena: | 103 750 Kč |
Leg press MARBO UpForm UR-U001
Leg press na olympijské kotouče, nastavitelná zádová opěrka, nosnost 400 kg, záruka 2 roky
| |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Cena: | 105 999 Kč |
Posilovací stroj na hýždě BH FITNESS L340
profesionální stroj na zakopávání, nastavitelný kopač a platforma, kladky s kuličkovými ložisky, nosnost 150 kg, sada závaží 91 kg, záruka 2 roky, servis u zákazníka
| |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Cena: | 107 690 Kč |