Popis výrobce
Multipress HMS CYKLOP 1 disponuje masivní konstrukci a je určená pro komplexní celotělový trénink v domácím prostředí. Díky této komplexnosti můžete díky jednomu stroji nahradit mnoho jiných se značnou úsporou na prostoru.
Na tomto modelu lze trénovat jak s vedenou osou, která je umístěna ve stabilních pojezdech osázených ložisky, stejně tak s volnou osou samozřejmě.

HMS CYKLOP 1 disponuje Smith's bar s 14-ti bodovou zarážkou, horní/spodní kladky, univerzální hrazdu, rovnou a lomenou osu, adaptér pro cvičení s olympijskou osou v rohu (osa a kotouče nejsou součástí kompletu, ale můžete si je u nás dokoupit), podpěry pro kliky, krátké a dlouhé zarážky a spoustu adaptérů.
Odpor je vytvářen kotouči, které naložíte na jednotlivé trny. Každý si je tak schopen nastavit odpor dle jeho potřeby na konkrétní cvik. Velká kvalita zařízení multipressu HMS CYKLOP 1 zaručuje bezproblémový provoz po dlouhou dobu. Masivní rámové profily z oceli, systém kladek osazen ložisky splňují ty nejvyšší technické a estetické nároky. Všem doporučujeme tento stroj na domácí použití, ale stejně dobře se bude vyjímat například v hotelové, nebo soukromé posilovně.
Doporučujeme namazat vodící tyče, nejlépe univerzální strojní vazelínou, případně univerzálním silikonovým olejem. Díky tomu zvýšíte plynulost pohybu a životnost stroje.
TECHNICKÉ PARAMETRY:
- Ložiska ve všech kladkách
- Lineární ložiska v posuvném mechanizmu
- možnost donastavení napětí lan
- Pojistné body s bezpečnostním mechanismem
- trny na kotouče mají v základu průměr 25 mm, na nich jsou navlečeny 50 mm adaptéry, lze tedy použít jakékoli kotouče s vrtáním 25-50 mm
- Maximální zatížení produktu (závaží + uživatel): 900 kg
- Maximální zatížení háků na činku: 250 kg
- Maximální zatížení multipressu : 200 kg
- Maximální zatížení kladek: 200 kg
- Maximální zatížení hrazdy: 200 kg
- Rozměr po rozložení: délka: 150 cm, šířka: 199 cm, výška: 220 cm
- Váha produktu: 140 kg
Funkce:
- Smith's bar
- Horní kladka
- Spodní kladka
- Univerzální hrazda
- Veškeré cviky s osou
Dodávané adaptéry:
- Rovná osa
- Lomená osa
- 2ks popruhů ke kladkám
- 2ks kovových madel ke kladkám s protáčející se rukojetí
- Obouruční madlo ke kladkám
- Tricepsový "V" adaptér
- Tricepsové lano
- Tricepsové lano dvojité
- Popruh na kotník
Upozornění:
- Certifikát, norma:
- Užití: Semicommercial
- Záruka: 24 měsíců
Celý popis »
| Maximální nosnost stroje: | 900 kg |
| Maximální nosnost kopače: | 0 kg |
| Hmotnost instalovaného závaží : | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu: | 250 kg |
| Maximální nosnost kladek: | 200 kg |
| Nastavitelná zádová opěrka: | ne |
| Nastavitelný kopač: | ne |
| Nastavitelný peck-deck: | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy: | ne |
| Nastavitelný sedák: | ne |
| Nastavitelná výška stojanů: | ano |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu: | ano |
| Stojan na činku: | ano |
| Horní kladka: | ano |
| Protisměrná kladka: | ano |
| Zakopávání: | ne |
| Kladka na břicho: | ano |
| Peck-deck: | ne |
| Hacken dřep: | ne |
| Přítahy na záda: | ano |
| Lavice na břicho: | ne |
| Stepper: | ne |
| Tlaky na ramena: | ne |
| Lýtka: | ne |
| Roznožování: | ne |
| Bicepsové zdvihy: | ne |
| Tlaky na prsa v sedě: | ano |
| Spodní kladka: | ano |
| Předkopávání: | ne |
| Cviky s jednoručkami: | ne |
| Bicepsová opěrka: | ne |
| Leg-press: | ne |
| Multipress: | ano |
| Bradla s přednožováním: | ano |
| Hyperextenze: | ne |
| Hrazda: | ano |
| Tricepsové kliky - dipy: | ne |
| Snožování: | ne |
| Hip Thrust - hýždě: | ne |
| Belt Squat: | ne |
| Způsob využití: | Lehce komerční |
| Hmotnost stroje: | 140 kg |
| Šířka stroje: | 199 cm |
| Katalogové číslo: | ABI17-51-100 |
| Délka stroje: | 150 cm |
| Výška stroje: | 220 cm |
| Rozměry Balení: | 18x46x214 cm |
Recenze ke zboží Multipress HMS CYKLOP 1
Produkt zatím nikdo nehodnotil
Lavice s kladkou MARBO MS-W101 2.0
kladková konstrukce, spodní a horní kladka, vhodné pro domácí využití, nakládací trny na kotouče 25 mm, nosnost 120 kg
| |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 14 939 Kč |
Multipress HMS Premium CYKLOP 3
multipress s kladkami, stojanem na činku a lavicí, výškově nastavitelné kladky, hrazda, bezpečnostní dorazy, pojezd lineární ložiska, na kotouče s vrtáním 50 mm , max. nosnost až 270 kg, pro domácí a lehce komerční využití , záruka 2 roky
| |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 46 059 Kč |
Lavice s kladkou FINNLO MAXIMUM Multi-gym M1
universální Lavice s kladkou, stavitelná opěrka a sedák, kladky s kuličkovými ložisky, max. nosnost 130 kg, sada závaží 75 kg, záruka 3 roky, servis doma
| |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 49 990 Kč |