Popis výrobce
Stojan pod velkou činku MARBO MS-S104 2.0 je ideálním doplňkem k tréninku dřepů, dipů a díky bezpečnostním zarážkám je přímo předurčen k benchpressu.
Konstrukce je vyrobena z ocelového profilu 50 x 50 x 2 mm na precizních CNC strojích. Zvolený materiál a výrobní postup jsou zárukou bezproblémové montáže, vysoké stability a nosnosti až 300 kilogramů.
Vysoká variabilita umožňuje přesné přizpůsobení stojanu jakémukoliv tréninku:
- šířka konstrukce je nastavitelná do 5-ti poloh v rozmezí od 117 do 160 centimetrů.
- vnější rozteč stojanů pak je 72 - 83 - 94 - 104 a 114 centimetrů.
- výška stojanů je nastavitelná do 7-mi úrovní: 92 - 102 - 112 - 122 - 132 - 142 - 152 centimetrů.
- výška bezpečnostních zarážek je nastavitelná také do 7-mi úrovní v rozsahu od 58 do 88 centimetrů.
Regulace šířky a výšky stojanů se provádí pomocí šroubu s ergonomickou hlavou. Pro maximální bezpečnost se poloha navíc zajišťuje bezpečnostním kolíkem. Regulace výšky zarážek se provádí pouze bezpečnostním kolíkem. Madla na stojanech slouží k pohodlné změně výšky a zároveň jsou navrhnuty jako podpěry k tréninku dipů. Konstrukce je opatřena dvěma trny pro odložení nepoužívaných závaží, ty zároveň slouží ke zvýšení stability stojanu.
Bezpečnostní zarážky zastoupí, při správném nastavení, sparing partnera. V případě, kdy se během tréninku ocitneme na pokraji sil a činka už nejde vytlačit zpět do stojanu, položíme činku na zarážky. Toto řešení zvyšuje bezpečnost tréninku. Zarážky jsou opatřeny polyetylénovými podložkami, které ochrání rám a činku před poškozením. Pokud zarážky nechceme používat, nebo pokud překážejí, lze je lehce vysunout a odložit stranou.
Pro dlouhou životnost konstrukce je místo pro odložení činky opatřeno gumovou podložkou. Odkládací trny pro závaží jsou vybaveny gumovou podložkou a na stabilizátory jsou nasazeny gumové koncovky, které zamezují pohybům konstrukce a zároveň ochrání podlahu před poškozením.
POZOR! Konstrukce je dodávaná čistě jako stojan bez lavice, činek a závaží!
Parametry:
- Materiál: ocel, plast, guma
- Rozměry:
- délka: 110 cm
- šířka: 117 až 160 cm
- výška: 92 až 152 cm
- Nastavení rozteče stojanů: 5 poloh (72 - 114 cm)
- Nastavení výšky stojanů: 7 poloh (92 - 152 cm)
- Nastavení výšky zarážek: 7 poloh (58 - 88 cm)
- Nosnost: 300 kg
- Hmotnost: 35 kg
Ostatní informace:
Celý popis »
| Maximální nosnost stroje: | 300 kg |
| Maximální nosnost kopače: | 0 kg |
| Hmotnost instalovaného závaží : | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu: | 0 kg |
| Maximální nosnost kladek: | 0 kg |
| Nastavitelná zádová opěrka: | ne |
| Nastavitelný kopač: | ne |
| Nastavitelný peck-deck: | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy: | ne |
| Nastavitelný sedák: | ne |
| Nastavitelná výška stojanů: | ano |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu: | ne |
| Stojan na činku: | ano |
| Horní kladka: | ne |
| Protisměrná kladka: | ne |
| Zakopávání: | ne |
| Kladka na břicho: | ne |
| Peck-deck: | ne |
| Hacken dřep: | ne |
| Přítahy na záda: | ne |
| Lavice na břicho: | ne |
| Stepper: | ne |
| Tlaky na ramena: | ne |
| Lýtka: | ne |
| Roznožování: | ne |
| Bicepsové zdvihy: | ne |
| Tlaky na prsa v sedě: | ne |
| Spodní kladka: | ne |
| Předkopávání: | ne |
| Cviky s jednoručkami: | ne |
| Bicepsová opěrka: | ne |
| Leg-press: | ne |
| Multipress: | ne |
| Bradla s přednožováním: | ne |
| Hyperextenze: | ne |
| Hrazda: | ne |
| Tricepsové kliky - dipy: | ne |
| Snožování: | ne |
| Hip Thrust - hýždě: | ne |
| Belt Squat: | ne |
| Hmotnost stroje: | 35 kg |
| Šířka stroje: | 160 cm |
| Katalogové číslo: | ABI17-3-433 |
| Délka stroje: | 110 cm |
| Výška stroje: | 152 cm |
Recenze ke zboží Posilovací stojany MARBO MS-S104 2.0
Produkt zatím nikdo nehodnotil
Posilovací stojany HAMMER Core 2.0
Posilovací stojany s nastavitelnou šířkou, vhodné na bench, dřep ..., bezpečnostní dorazy, 11 výškových úrovní, 7 možností šířky , nosnost 120 kg, záruka 2 roky
| |
| Dostupnost: | Aktuálně nedostupné |
| Cena: | 6 990 Kč |