Popis výrobce
Horní zdvojená kladka UR-U018 2.0 je bezkonkurenčním doplňkem vybavení vaší posilovny nebo fitness klubu pro trénink zádových svalů. Použití zdvojeného lana je promyšleným řešením, které rozšiřuje škálu tréninkových možností. Díky tomu je možné trénovat každou stranu těla zvlášť. Při spojených lanech je možné trénovat například se širokým adaptérem, při rozepnutých lanech lze použít například dvě jednoruční madla.
Zarážky nohou jsou nastavitelné do tří úrovní, což umožňuje přizpůsobit jejich polohu výšce cvičící osoby.
Sadu závaží tvoří 16 cihel o hmotnosti 7,5 kilogramu - celkem 120 kilogramů.
Čalounění v černé barvě je vyrobeno z pevné tkaniny odolné proti potu a oděru. Perforace zajišťuje dostatečné větrání a zlepšuje odvod vlhkosti, takže čalounění zůstává svěží a suché i během intenzivního tréninku.
Konstrukce výrobku byla opatřena práškovou barvou v černé barvě. Pevné, ocelové profily 125 x 60 x 3 mm a 60,3 x 3,2 mm zajišťují stabilitu celé konstrukce.
Parametry:
- Materiál: ocel, plast, guma
- Ocelový profil: 125 x 60 x 3 mm; 60,3 x 3,2 mm
- Rozměry:
- Délka: 131 cm
- Šířka: 122,4 cm
- Výška: 220 cm
- Sada závaží: 16 x 7,5 kg
- Nastavení zarážky nohou: 3 polohy
- Hmotnost: 262 kg
- Maximální hmotnost uživatele: 120 kg
Upozornění:
- Třída: Full-commercial, určeno pro komerční použití
- Záruka 24 měsíců
Celý popis »
| Maximální nosnost stroje: | 120 kg |
| Maximální nosnost kopače: | 0 kg |
| Hmotnost instalovaného závaží : | 120 kg |
| Maximální nosnost stojanu: | 0 kg |
| Maximální nosnost kladek: | 0 kg |
| Nastavitelná zádová opěrka: | ne |
| Nastavitelný kopač: | ano |
| Nastavitelný peck-deck: | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy: | ne |
| Nastavitelný sedák: | ne |
| Nastavitelná výška stojanů: | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu: | ne |
| Stojan na činku: | ne |
| Horní kladka: | ano |
| Protisměrná kladka: | ne |
| Zakopávání: | ne |
| Kladka na břicho: | ne |
| Peck-deck: | ne |
| Hacken dřep: | ne |
| Přítahy na záda: | ne |
| Lavice na břicho: | ne |
| Stepper: | ne |
| Tlaky na ramena: | ne |
| Lýtka: | ne |
| Roznožování: | ne |
| Bicepsové zdvihy: | ne |
| Tlaky na prsa v sedě: | ne |
| Spodní kladka: | ne |
| Předkopávání: | ne |
| Cviky s jednoručkami: | ne |
| Bicepsová opěrka: | ne |
| Leg-press: | ne |
| Multipress: | ne |
| Bradla s přednožováním: | ne |
| Hyperextenze: | ne |
| Hrazda: | ne |
| Tricepsové kliky - dipy: | ne |
| Snožování: | ne |
| Hip Thrust - hýždě: | ne |
| Belt Squat: | ne |
| Způsob využití: | Profesionální fitcentra |
| Hmotnost stroje: | 262 kg |
| Šířka stroje: | 122 cm |
| Katalogové číslo: | ABIMA-UF-076 |
| Délka stroje: | 131 cm |
| Výška stroje: | 220 cm |
Recenze ke zboží Vrchní kladka se sedátkem MARBO UpForm UR-U018 2.0
Produkt zatím nikdo nehodnotil
Posilovací stroj BH FITNESS Indar Press
Posilovací stroj universální s legpressem, polohovatelný sedák a zádová opěrka, i pro lehce komerční využití, max. nosnost 130 kg, sada závaží 90 kg, záruka 2 roky, servis doma
| |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 89 290 Kč |
Posilovací stroj BH FITNESS L080 Shoulder / Chest Press
posilovací stroj - tlaky na ramena a prsa, nastavitelná lavice a ramena stroje, kladky s kuličkovými ložisky, nosnost 150 kg, sada závaží 90 kg, záruka 2 roky, servis u zákazníka
| |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Cena: | 90 190 Kč |
Posilovací stroj BH FITNESS PL110 na přítahy na záda
Profesionální stroj na stahování horní kladky, nastavitelná opora nohou, 2 nakládací trny s průměrem 50 mm, maximální nosnost 300 Kg, záruka 2 roky, servis u zákazníka
| |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Cena: | 90 690 Kč |