Popis výrobce
Posilovací stroj VIFITO Multipress S20 je perfektní pomocník k procvičování celého těla, vhodný do domácího a lehce komerčního prostředí. Vertikální pohyb osy umožňuje provádět všechny komplexní cviky na celé tělo. Slouží pro bezpečné cvičení dřepů, bench pressu, výponů a mnoha dalších rozmanitých cviků pro budování svalstva. VIFITO Multipress S20 je vyroben z velmi kvalitní ocelové konstrukce, která je chráněna lakem, odolným vůči oděru a potu.
VIFITO Multipress S20 má robustní konstrukci, kde máte možnost určit si výšku vedené osy pro daný cvik v 9 polohách podle vašich potřeb. K dispozici je chromovaná osa s nakládacími trny o průměru 25 mm nebo 50 mm (olympijské), díky standardně dodávanému adaptéru. Váhu si tedy můžete určit podle vlastních potřeb a cvičit mohou začátečníci i zkušení jedinci.
Po stranách konstrukce jsou 2 odkládací trny na kotouče. Díky stabilní konstrukci a bezpečnostním zarážkám je cvičení bezpečné a pohodlné.
Doporučujeme namazat vodící tyče, nejlépe univerzální strojní vazelínou, případně univerzálním silikonovým olejem. Díky tomu zvýšíte plynulost pohybu a životnost stroje.
Vyobrazené kotouče, lavice a osa na volnou činku nejsou součástí dodávky, lze je dokoupit.
Hlavní výhody:
- kvalitní konstrukce a povrchová úprava
- kombinace stojanu na činku a multipressu v jednom stroji
- nastavitelná výška osy
- moderní design a maximálně přirozená ergonomie pohybu u cviků
- bezpečnostní dorazy - slouží také jako možnost nastavení limitu pohybu při cvičení
Technický popis:
- Ocelová konstrukce s povrchovou úpravou (práškový nástřik)
- Trubkový ocelový profil
- Masivní konstrukce
- plynulý chod stroje i při velkých hmotnostech je zabezpečen dvojicí vodících tyči s leštěným povrchem
- pojezdy s pouzdry a chromovanými vodícími tyčemi
- Možnost použití kotoučů s vrtáním 25, 30 i 50 mm (standardní trn 25 mm + součástí dodávky adaptér na 50 mm).
- maximální nosnost je 250 Kg
- nosnost trnů pro odkládání kotoučů 80 kg / každý
- cvičení: dřepy, bench press, výpony a mnoho dalších
Ostatní informace:
- Rozměry stroje (d x š x v): 200 x 103 x 208
- Pro domácí využití
- Záruka: 24 měsíců
Celý popis »
| Maximální nosnost stroje: | 250 kg |
| Maximální nosnost stojanu: | 250 kg |
| Nastavitelná zádová opěrka: | ne |
| Nastavitelný kopač: | ne |
| Nastavitelný peck-deck: | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy: | ne |
| Nastavitelný sedák: | ne |
| Nastavitelná výška stojanů: | ano |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu: | ne |
| Stojan na činku: | ano |
| Horní kladka: | ne |
| Protisměrná kladka: | ne |
| Zakopávání: | ne |
| Kladka na břicho: | ne |
| Peck-deck: | ne |
| Hacken dřep: | ne |
| Přítahy na záda: | ano |
| Lavice na břicho: | ne |
| Stepper: | ne |
| Tlaky na ramena: | ano |
| Lýtka: | ano |
| Roznožování: | ne |
| Bicepsové zdvihy: | ne |
| Tlaky na prsa v sedě: | ano |
| Spodní kladka: | ne |
| Předkopávání: | ne |
| Cviky s jednoručkami: | ano |
| Bicepsová opěrka: | ne |
| Leg-press: | ne |
| Multipress: | ano |
| Bradla s přednožováním: | ne |
| Hyperextenze: | ne |
| Hrazda: | ne |
| Tricepsové kliky - dipy: | ne |
| Snožování: | ne |
| Hip Thrust - hýždě: | ne |
| Belt Squat: | ne |
| Způsob využití: | Lehce komerční |
| Hmotnost stroje: | 54 kg |
| Šířka stroje: | 103 cm |
| Katalogové číslo: | VFT-190-S20 |
| Délka stroje: | 200 cm |
| Výška stroje: | 208 cm |
| Rozměry Balení: | 18x46x212 cm |
Recenze ke zboží VIFITO Multipress S20
Produkt zatím nikdo nehodnotil
VIFITO Multipress S20
multipress se stojanem na činku, bezpečnostní dorazy, pojezd kvalitní pouzdra , na kotouče s vrtáním 25, 30, 50 mm , max. nosnost až 250 kg, záruka 2 roky
| |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 8 910 Kč |
Posilovací stroj TUNTURI SS60 Squat Stand
Posilovací stroj s nastavitelnou výškou, vhodné na bench, dřep a mnoho dalších cviků, výškově nastavitelné stojany v 16 polohách, výškově nastavitelné bezpečnostní dorazy, nosnost až 200 kg, záruka 2 roky
| |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 8 950 Kč |
Posilovací stroj TRINFIT Multi Lat Pro
Posilovací stroj, kombinace horní a spodní kladky na kotouče, kvalitní, robustní zpracování, možnost procvičení většiny svalů, kladky s kuličkovými ložisky, celková nosnost 380 kg, záruka 3 + 5 let, servis doma
| |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 9 631 Kč |