Popis výrobce
Snožování MARBO UpForm UR-U023 2.0 určený k tréninku adduktorů stehen se stane hitem pro ty, kteří chtějí posílit svaly spodní části těla.
Stehenní adduktory jsou svaly, které se v každodenním životě zapojují jen zřídka, proto se vyplatí používat profesionální stroj, který pomůže zlepšit jejich stav. Adduktory stehna se skládají z pěti svalů ve střední části stehna: hřebenový sval, štíhlý sval, dlouhý adduktor, krátký adduktor a velký adduktor. Jsou zodpovědné za správnou funkci celého pohybového aparátu, zlepšují rovnováhu těla a správný pohyb dolních končetin.
Se strojem UR-U023 2.0 zeštíhlíte nohy a spálíte nepotřebnou tukovou tkáň a také posílíte stehenní svaly, jejichž správný stav snižuje riziko zranění kolenních kloubů.
Díky snadno použitelnému nastavení spodních ramen stroje ve 3 stupních se můžete sami rozhodnout, z jaké výchozí pozice chcete cvičení provádět. Vzdálenost ramen můžete nastavit podle svých schopností a flexibility. Protiskluzové úchyty umístěné na obou stranách sedadla vám umožní udržet si při cvičení stabilní polohu.
Sadu závaží tvoří 12 cihel o hmotnosti 7,5 kg, celkem tedy 90 kilogramů. Každá cihla v sadě závaží je označena údajem o celkové hmotnosti. Vždy si tedy rychle a intuitivně vyberete požadovanou zátěž.
Čalounění v černé barvě je vyrobeno z pevné tkaniny odolné proti potu a oděru. Perforace zajišťuje dostatečné větrání a zlepšuje odvod vlhkosti, takže čalounění zůstává svěží a suché i během intenzivního tréninku.
Konstrukce výrobku byla opatřena práškovou barvou v černé barvě. Pevné, ocelové profily 125 x 60 x 3 mm a 60,3 x 3,2 mm zajišťují stabilitu celé konstrukce.
Parametry:
- Materiál: ocel, plast, dřevo, guma
- Ocelový profil: 125 x 60 x 3 mm; 60,3 x 3,2 mm
- Rozměry:
- Délka: 171,9 cm
- Šířka: 123,1 cm
- Výška: 147,1 cm
- Sada závaží: 12 x 7,5 kg
- Nastavení vzdálenosti ramen: 3 polohy
- Hmotnost: 230 kg
- Maximální hmotnost uživatele: 120 kg
Upozornění:
- Třída: Full-commercial, určeno pro komerční použití
- Záruka 24 měsíců
Celý popis »
| Maximální nosnost stroje: | 120 kg |
| Maximální nosnost kopače: | 0 kg |
| Hmotnost instalovaného závaží : | 90 kg |
| Maximální nosnost stojanu: | 0 kg |
| Maximální nosnost kladek: | 0 kg |
| Nastavitelná zádová opěrka: | ne |
| Nastavitelný kopač: | ne |
| Nastavitelný peck-deck: | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy: | ano |
| Nastavitelný sedák: | ne |
| Nastavitelná výška stojanů: | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu: | ne |
| Stojan na činku: | ne |
| Horní kladka: | ne |
| Protisměrná kladka: | ne |
| Zakopávání: | ne |
| Kladka na břicho: | ne |
| Peck-deck: | ne |
| Hacken dřep: | ne |
| Přítahy na záda: | ne |
| Lavice na břicho: | ne |
| Stepper: | ne |
| Tlaky na ramena: | ne |
| Lýtka: | ne |
| Roznožování: | ne |
| Bicepsové zdvihy: | ne |
| Tlaky na prsa v sedě: | ne |
| Spodní kladka: | ne |
| Předkopávání: | ne |
| Cviky s jednoručkami: | ne |
| Bicepsová opěrka: | ne |
| Leg-press: | ne |
| Multipress: | ne |
| Bradla s přednožováním: | ne |
| Hyperextenze: | ne |
| Hrazda: | ne |
| Tricepsové kliky - dipy: | ne |
| Snožování: | ano |
| Hip Thrust - hýždě: | ne |
| Belt Squat: | ne |
| Způsob využití: | Profesionální fitcentra |
| Hmotnost stroje: | 230 kg |
| Šířka stroje: | 123 cm |
| Katalogové číslo: | ABIMA-UF-079 |
| Délka stroje: | 172 cm |
| Výška stroje: | 147 cm |
Recenze ke zboží Snožování MARBO UpForm UR-U023 2.0
Produkt zatím nikdo nehodnotil
Posilovací stroj na nohy BH FITNESS Indar Press
Posilovací stroj na nohy universální s legpressem, polohovatelný sedák a zádová opěrka, i pro lehce komerční využití, max. nosnost 130 kg, sada závaží 90 kg, záruka 2 roky, servis doma
| |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 89 290 Kč |
Posilovací stroj na nohy TRINFIT Multi Smith CX80
multifunkční multipress se stojanem na činku, horní a spodní kladkou, legpress na nohy, výškově nastavitelné kladky s možností nastavení šířky, hrazda, bezpečnostní dorazy, pojezdy profi lineární ložiska, na kotouče s vrtáním 25, 30, 50 mm + sada závaží 2x 90 kg, max. nosnost až 350 kg, pro domácí a lehce komerční využití , záruka 3 roky + 5 let na rám, servis u zákazníka
| |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 96 563 Kč |
Posilovací stroj BH FITNESS L030 zakopávání
profesionální stroj na zakopávání, výškově nastavitelný kopač, kladky s kuličkovými ložisky, nosnost 150 kg, sada závaží 91 kg, záruka 2 roky, servis u zákazníka
| |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Cena: | 94 090 Kč |