Popis výrobce
PRIMAL Monster Series ISO Incline Leg Press je profesionální stroj určený k procvičování kvadricepsů a hamstringů (předních i zadních stehenních svalů) a svalů hýždí za pomoci obloukového tlakového pohybu. Jedná se o profesionální stroj, který je určený primárně do fitness center. Je vyroben z velmi kvalitní ocelové konstrukce o síle 4 mm, ta je chráněna třívrstvým lakem s antikorozivní ochranou.
ISO Incline Leg Press má k dispozici 5 trnů o průměru 50 mm (z toho 3 nakládací a 2 odkládací), na které si uživatel sám naloží kotouče, a tím určí zátěž s kterou bude cvičit. Cvičit mohou tedy začátečníci i zkušení jedinci. Stroj nabízí přirozeně ergonomické posilování a to především díky polohovatelné zádové opěrce. U sedáku se náchází 2 madla pro podporu a správné držení těla během cvičení. Přední platforma je dostatečně velká a vyrobena z protiskluzové oceli.
Hlavní výhody:
- Vysoce kvalitní konstrukce a povrchová úprava
- Možnost nastavení zádové opěrky
- Moderní design a maximálně přirozená ergonomie pohybu u cviků
- Určeno pro profesionální fitcentra
- Pogumovaná madla pro maximální komfort
Technický popis:
- Ocelová konstrukce s povrchovou úpravou (práškový nástřik)
- platforma z komerční protiskluzové oceli
- Trubkový ocelový profil - tloušťka 4 mm
- Maximální zatížení: 450 kg
- Stroj nabízí polohování zádové opěrky
- Bezpečnostní páka
- oproti přímému tlaku PRIMAL Monster Leg press, je u ISO Incline Leg Press pohyb obloukový.
- 3 nakládací trny 50mm
- 5 trnů na odložení kotoučů 50mm (3 nakládací a 2 odkládací)
- Nastavení zátěže pomocí kotoučů (nejsou v ceně dodávky, ale lze si je u nás dokoupit)
- Cvičení tlaků nohou
Promo video:
Ostatní informace
- Rozměry stroje (d x š x v): 211 x 148 x 173 cm
- Hmotnost: 295 kg
- Kategorie dle DIN EN 957 : SA - domácí a komerční využití
- Záruka pro domácí využití: 2 roky
- Záruka pro lehce a plně komerční využití: 2 roky
Celý popis »
| Maximální nosnost stroje: | 450 kg |
| Nastavitelná zádová opěrka: | ano |
| Nastavitelný kopač: | ne |
| Nastavitelný peck-deck: | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy: | ne |
| Nastavitelný sedák: | ne |
| Nastavitelná výška stojanů: | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu: | ne |
| Stojan na činku: | ne |
| Horní kladka: | ne |
| Protisměrná kladka: | ne |
| Zakopávání: | ne |
| Kladka na břicho: | ne |
| Peck-deck: | ne |
| Hacken dřep: | ne |
| Přítahy na záda: | ne |
| Lavice na břicho: | ne |
| Stepper: | ne |
| Tlaky na ramena: | ne |
| Lýtka: | ne |
| Roznožování: | ne |
| Bicepsové zdvihy: | ne |
| Tlaky na prsa v sedě: | ne |
| Spodní kladka: | ne |
| Předkopávání: | ne |
| Cviky s jednoručkami: | ne |
| Bicepsová opěrka: | ne |
| Leg-press: | ano |
| Multipress: | ne |
| Bradla s přednožováním: | ne |
| Hyperextenze: | ne |
| Hrazda: | ne |
| Tricepsové kliky - dipy: | ne |
| Snožování: | ne |
| Hip Thrust - hýždě: | ne |
| Belt Squat: | ne |
| Způsob využití: | Profesionální fitcentra |
| Hmotnost stroje: | 295 kg |
| Šířka stroje: | 148 cm |
| Katalogové číslo: | PRIM-PSSS0014 |
| Délka stroje: | 211 cm |
| Výška stroje: | 173 cm |
Recenze ke zboží Posilovací stroj na kotouče PRIMAL Monster Series ISO Incline Leg Press
Produkt zatím nikdo nehodnotil
Multipress HMS CYKLOP 4
multifunkční multipress s kladkami, stojan na činku, hrazda, bradla, bezpečnostní dorazy, pojezd lineární ložiska, na kotouče s vrtáním 25, 30, 50 mm + sada závaží 2 x 120 kg, max. nosnost až 350 kg, pro domácí a lehce komerční využití , záruka 2 roky
| |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 117 499 Kč |
Posilovací klec PRIMAL Commercial PT Rig 2
profesionální sestava na crossfit, masivní a stabilní konstrukce, posilovací klec s možností kotvení do podlahy, odkládací prostor na činky, kettlebelly, medicibally, ..., pro komerční využití
| |
| Dostupnost: | Aktuálně nedostupné |
| Cena: | 156 790 Kč |
Multipress HMS TRYTON 3D
multifunkční multipress s kladkami, stojan na činku a hrazda, bezpečnostní dorazy, pojezd lineární ložiska, na kotouče s vrtáním 50 mm + sada závaží 2 x 90 kg, max. nosnost až 300 kg, pro domácí a komerční využití , záruka 2 roky
| |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 148 499 Kč |