Popis výrobce
Se strojem MARBO UpForm UR-U027 2.0 od společnosti UpForm můžete efektivně zvýšit sílu a vytrvalost břišních svalů. Umožní vám také vymodelovat vaši siluetu, zpevnit pokožku a snížit úroveň tuku přítomného v oblasti pasu.
Sadu závaží tvoří 16 cihel o hmotnosti 7,5 kg, celkem tedy 120 kilogramů. Každá cihla v sadě závaží je označena údajem o celkové hmotnosti. Vždy si tedy rychle a intuitivně vyberete požadovanou zátěž. Toto řešení zároveň zvyšuje úroveň pohodlí. Nemusíte slézat ze stroje, abyste změnili zátěž - můžete to snadno udělat, zatímco zůstáváte na sedadle.
Pětistupňový systém nastavení výšky sedáku umožňuje přizpůsobit stroj své vlastní výšce. To lze snadno provést, aniž byste museli slézt ze stroje, pomocí speciálního pneumatického pístu umístěného pod sedákem.
Čalounění v černé barvě je vyrobeno z pevné tkaniny odolné proti potu a oděru. Perforace zajišťuje dostatečné větrání a zlepšuje odvod vlhkosti, takže čalounění zůstává svěží a suché i během intenzivního tréninku.
Konstrukce výrobku byla opatřena práškovou barvou v černé barvě. Pevné, ocelové profily 125 x 60 x 3 mm a 60,3 x 3,2 mm zajišťují stabilitu celé konstrukce.
Parametry:
- Materiál: ocel, plast, dřevo, guma
- Ocelový profil: 125 x 60 x 3 mm; 60,3 x 3,2 mm
- Rozměry:
- Délka: 118,6 cm
- Šířka: 117,4 cm
- Výška: 147,1 cm
- Sada závaží: 16 x 7,5 kg
- Nastavení výšky sedáku: 5 poloh
- Hmotnost: 281 kg
- Maximální hmotnost uživatele: 120 kg
Upozornění:
- Třída: Full-commercial, určeno pro komerční použití
- Záruka 12 měsíců
Celý popis »
| Maximální nosnost stroje: | 120 kg |
| Maximální nosnost kopače: | 0 kg |
| Hmotnost instalovaného závaží : | 120 kg |
| Maximální nosnost stojanu: | 0 kg |
| Maximální nosnost kladek: | 120 kg |
| Nastavitelná zádová opěrka: | ne |
| Nastavitelný kopač: | ne |
| Nastavitelný peck-deck: | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy: | ne |
| Nastavitelný sedák: | ano |
| Nastavitelná výška stojanů: | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu: | ne |
| Stojan na činku: | ne |
| Horní kladka: | ne |
| Protisměrná kladka: | ne |
| Zakopávání: | ne |
| Kladka na břicho: | ano |
| Peck-deck: | ne |
| Hacken dřep: | ne |
| Přítahy na záda: | ne |
| Lavice na břicho: | ne |
| Stepper: | ne |
| Tlaky na ramena: | ne |
| Lýtka: | ne |
| Roznožování: | ne |
| Bicepsové zdvihy: | ne |
| Tlaky na prsa v sedě: | ne |
| Spodní kladka: | ne |
| Předkopávání: | ne |
| Cviky s jednoručkami: | ne |
| Bicepsová opěrka: | ne |
| Leg-press: | ne |
| Multipress: | ne |
| Bradla s přednožováním: | ne |
| Hyperextenze: | ne |
| Hrazda: | ne |
| Tricepsové kliky - dipy: | ne |
| Snožování: | ne |
| Hip Thrust - hýždě: | ne |
| Belt Squat: | ne |
| Způsob využití: | Profesionální fitcentra |
| Hmotnost stroje: | 281 kg |
| Šířka stroje: | 118 cm |
| Katalogové číslo: | ABIMA-UF-082 |
| Délka stroje: | 119 cm |
| Výška stroje: | 147 cm |
Recenze ke zboží Posilovací stroj MARBO UpForm UR-U027 2.0 Na břicho
Produkt zatím nikdo nehodnotil
Posilovací stroj BH FITNESS L430 rotana
profesionální stroj na posilování břicha, výškově nastavitelné sedlo, kladky s kuličkovými ložisky, nosnost 150 kg, sada závaží 68 kg, záruka 2 roky, servis u zákazníka
| |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Cena: | 107 890 Kč |