Popis výrobce
Pokud si ceníte bezpečnosti při cvičení a chcete ve své posilovně nebo fitness klubu nabídnout zařízení, které ocení každý klient - vyzkoušejte stroj na lýtka UR-U024 2.0 od společnosti UpForm. Jedná se o profesionální nástroj pro trénink svalů nohou. Díky robustní konstrukci a promyšleným řešením můžete stroj UR-U024 pohodlně používat k provádění řady cviků na formování lýtkových svalů, včetně výstupů na špičky vsedě nebo extenzí a flexí nohou
Stroj na lýtka UR-U024 2.0 využívá inovativní řešení umístění zásobníku se sadou závaží vedle cvičence. To zvyšuje především bezpečnost, protože použitá zátěž netlačí na uživatele stroje, což vylučuje riziko skřípnutí během tréninku.
Sadu závaží tvoří 12 cihel o hmotnosti 7,5 kg, celkem tedy 90 kilogramů. Každá cihla v sadě závaží je označena údajem o celkové hmotnosti. Vždy si tedy rychle a intuitivně vyberete požadovanou zátěž. Toto řešení zároveň zvyšuje úroveň pohodlí. Nemusíte slézat ze stroje, abyste změnili zátěž - můžete to snadno udělat, zatímco zůstáváte na sedadle.
Čtyřstupňový systém nastavení výchozí polohy sedadla umožňuje nastavit vzdálenost sedadla od plošiny. To vám dává možnost přizpůsobit stroj své vlastní výšce, což se promítá do efektivity prováděného tréninku nohou.
Čalounění v černé barvě je vyrobeno z pevné tkaniny odolné proti potu a oděru. Perforace zajišťuje dostatečné větrání a zlepšuje odvod vlhkosti, takže čalounění zůstává svěží a suché i během intenzivního tréninku.
Konstrukce výrobku byla opatřena práškovou barvou v černé barvě. Pevné, ocelové profily 125 x 60 x 3 mm a 60,3 x 3,2 mm zajišťují stabilitu celé konstrukce.
Parametry:
- Materiál: ocel, plast, dřevo, guma
- Ocelový profil: 125 x 60 x 3 mm; 60,3 x 3,2 mm
- Rozměry:
- Délka: 191,1 cm
- Šířka: 96 cm
- Výška: 147,1 cm
- Sada závaží: 12 x 7,5 kg
- Nastavení výchozí pozice sedadla: 4 polohy
- Hmotnost: 278 kg
- Maximální hmotnost uživatele: 120 kg
Upozornění:
- Třída: Full-commercial, určeno pro komerční použití
- Záruka 24 měsíců
Celý popis »
| Maximální nosnost stroje: | 120 kg |
| Maximální nosnost kopače: | 0 kg |
| Hmotnost instalovaného závaží : | 90 kg |
| Maximální nosnost stojanu: | 0 kg |
| Maximální nosnost kladek: | 0 kg |
| Nastavitelná zádová opěrka: | ne |
| Nastavitelný kopač: | ne |
| Nastavitelný peck-deck: | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy: | ne |
| Nastavitelný sedák: | ano |
| Nastavitelná výška stojanů: | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu: | ne |
| Stojan na činku: | ne |
| Horní kladka: | ne |
| Protisměrná kladka: | ne |
| Zakopávání: | ne |
| Kladka na břicho: | ne |
| Peck-deck: | ne |
| Hacken dřep: | ne |
| Přítahy na záda: | ne |
| Lavice na břicho: | ne |
| Stepper: | ne |
| Tlaky na ramena: | ne |
| Lýtka: | ano |
| Roznožování: | ne |
| Bicepsové zdvihy: | ne |
| Tlaky na prsa v sedě: | ne |
| Spodní kladka: | ne |
| Předkopávání: | ne |
| Cviky s jednoručkami: | ne |
| Bicepsová opěrka: | ne |
| Leg-press: | ne |
| Multipress: | ne |
| Bradla s přednožováním: | ne |
| Hyperextenze: | ne |
| Hrazda: | ne |
| Tricepsové kliky - dipy: | ne |
| Snožování: | ne |
| Hip Thrust - hýždě: | ne |
| Belt Squat: | ne |
| Způsob využití: | Profesionální fitcentra |
| Hmotnost stroje: | 278 kg |
| Šířka stroje: | 96 cm |
| Katalogové číslo: | ABIMA-UF-080 |
| Délka stroje: | 191 cm |
| Výška stroje: | 147 cm |
Recenze ke zboží Posilovací stroj MARBO UpForm UR-U024 2.0 na lýtka
Produkt zatím nikdo nehodnotil
Posilovací stroj na nohy BH FITNESS Indar Press
Posilovací stroj na nohy universální s legpressem, polohovatelný sedák a zádová opěrka, i pro lehce komerční využití, max. nosnost 130 kg, sada závaží 90 kg, záruka 2 roky, servis doma
| |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 89 290 Kč |
Posilovací stroj na nohy TRINFIT Multi Smith CX80
multifunkční multipress se stojanem na činku, horní a spodní kladkou, legpress na nohy, výškově nastavitelné kladky s možností nastavení šířky, hrazda, bezpečnostní dorazy, pojezdy profi lineární ložiska, na kotouče s vrtáním 25, 30, 50 mm + sada závaží 2x 90 kg, max. nosnost až 350 kg, pro domácí a lehce komerční využití , záruka 3 roky + 5 let na rám, servis u zákazníka
| |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 96 563 Kč |
Posilovací stroj BH FITNESS L030 zakopávání
profesionální stroj na zakopávání, výškově nastavitelný kopač, kladky s kuličkovými ložisky, nosnost 150 kg, sada závaží 91 kg, záruka 2 roky, servis u zákazníka
| |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Cena: | 94 090 Kč |