Popis výrobce
Posilovací stroj BH Fitness PL200 je profesionální stroj určený k posilování svalů dolních končetin a zároveň minimálně zatěžujete kloubní aparát a izolujete záda od přetížení. Jedná se o profesionální stroj, který je určený primárně do fitness center. Je vyroben z velmi kvalitní ocelové konstrukce o síle 4 mm, ta je chráněna třívrstvým lakem s antikorozní ochranou.
BH Fitness PL200 má k dispozici 2 nakládací trny o průměru 50 mm, na které si uživatel sám naloží kotouče, a tím určí zátěž s kterou bude cvičit. Cvičit mohou tedy začátečníci i zkušení jedinci. Stroj nabízí přirozeně ergonomické posilování a to především díky polstrované opěrce, která slouží pro oporu zad. Protiskluzová hliníková madla slouží vám pomůžou ve správné technice. Pro bezpečnost při cvičení stroj disponuje bezpečnostní pákou.
Hlavní výhody:
- Vysoce kvalitní konstrukce a povrchová úprava
- Bezpečnostní páka
- Moderní design a maximálně přirozená ergonomie pohybu u cviků
- Určeno pro profesionální fitcentra
- Možnost zakoupení stroje v barevných variantách RAL, které můžete vidět v galerii. Základní verze vyobrazená na fotkách, která je skladem u dodavatele je k dispozici ihned. Ostatní barvy mohou mít prodloužení doručení o cca 3 týdny.
Technický popis:
- Ocelová konstrukce s povrchovou úpravou (práškový nástřik)
- Trubkový ocelový profil - tloušťka 4 mm
- Maximální zatížení: 450 Kg
- Hmotnost cvičence: 150 kg
- 2 nakládací trny
- 4 trny na odložení kotoučů
- Nastavení zátěže pomocí kotoučů (nejsou v ceně dodávky, ale lze si je u nás dokoupit)
- Gumové patky chránící podlahu před poškrábáním
- Cvičení hacken dřepů
Promo video:
Ostatní informace:
- Rozměry stroje (d x š x v): 230 x 190 x 129 cm
- Hmotnost: 200 kg
- Kategorie dle DIN EN 957 : SA - domácí a komerční využití
- Záruka pro domácí využití: 3 roky na stroj + 5 let na rám, servis u zákazníka
- Záruka pro lehce a plně komerční využití: 2 roky
Celý popis »
| Maximální nosnost stroje: | 450 kg |
| Stojan na činku: | ne |
| Horní kladka: | ne |
| Protisměrná kladka: | ne |
| Zakopávání: | ne |
| Kladka na břicho: | ne |
| Peck-deck: | ne |
| Hacken dřep: | ano |
| Přítahy na záda: | ne |
| Lavice na břicho: | ne |
| Stepper: | ne |
| Tlaky na ramena: | ne |
| Lýtka: | ne |
| Roznožování: | ne |
| Bicepsové zdvihy: | ne |
| Tlaky na prsa v sedě: | ne |
| Spodní kladka: | ne |
| Předkopávání: | ne |
| Cviky s jednoručkami: | ne |
| Bicepsová opěrka: | ne |
| Leg-press: | ano |
| Multipress: | ne |
| Bradla s přednožováním: | ne |
| Hyperextenze: | ne |
| Hrazda: | ne |
| Tricepsové kliky - dipy: | ne |
| Snožování: | ne |
| Hip Thrust - hýždě: | ne |
| Belt Squat: | ne |
| Způsob využití: | Profesionální fitcentra |
| Hmotnost stroje: | 200 kg |
| Šířka stroje: | 190 cm |
| Katalogové číslo: | BH-PL200B |
| Délka stroje: | 230 cm |
| Výška stroje: | 129 cm |
Recenze ke zboží Posilovací stroj BH FITNESS PL200 Hack Squat
Produkt zatím nikdo nehodnotil