Popis výrobce
Posilovací stroj BH Fitness L610 je profesionální stroj, který simuluje stahovaní kladky na břicho a hyperextenzi je určený k procvičování především břišních svalů a zádových vzpřimovačů. Jedná se o profesionální stroj, který je určený primárně do fitness center. Je vyroben z velmi kvalitní ocelové konstrukce o síle 4 mm, ta je chráněna třívrstvým lakem s antikorozní ochranou.
BH Fitness L610 má k dispozici 90 kilogramů závaží pro kvalitní a bezpečně cvičení hyperextenze. Cvičit mohou tedy začátečníci i zkušení jedinci. Stroj nabízí přirozeně ergonomické posilování a to především díky kvalitnímu polstrovanému válci, který je vyroben z odolného materiálu. Cvičení na L610 Ab / Low Back je vhodným řešením pro bezpečné cvičení břišních a bederních svalů. Extenze na záda pomáhá procvičit, posílit a zpevnit záda a držení těla, a proto je vhodná pro každého sportovce.
Zádové vzpřimovače jsou velmi podstatná svalová skupina, která má tendenci k oslabování především díky sedavému zaměstnání, případně při komplexním posilování zad přebírají napětí jiné svalové skupiny a vzpřimovače vlivem toho ochabují. To je přesně ten důvod proč je tak důležité se zaměřit i izolovaně na spodní záda a tento stroj vám k tomu bezpečným a profesionálním přístupem pomůže.
Tento model navíc nabízí i snadnou možnost změny cviku se zaměřením na posilování břišních svalů. Můžete tedy dokonale protrénovat celý "core" na jednom trenažéru a zcela bezpečně!
Celou soustavu pohání robustní 5 mm silné ocelové lanko a kladky s průmyslovými ložisky.
Tento model nabízí i možnost dokoupení externího monitoru SmartFocus s kterým můžete využívat tréninkovou kolektivní aplikaci Gym Loop. Díky této kombinaci můžete mít maximální přehled o svých výkonech a statistikách tréninků, počtu opakování jako cvičenec, nebo naopak přehled o docházce a návštěvnosti vašeho fitka z pozice trenéra a zaměstnavatele.
Trénujte chytře a efektivně s inovativní technologií od BH Fitness!
Hlavní výhody:
- vysoce kvalitní konstrukce a povrchová úprava
- moderní design a maximálně přirozená ergonomie pohybu u cviků
- možnost nastavení celého ramena pro přizpůsobení rozsahu pohybu
- určeno pro profesionální fitcentra
- možnost dokoupení monitoru SmartFocus a využívat tréninkový software Gym Loop
- možnost zakoupení stroje v baravných variantách RAL, které můžete vidět v galerii. Základní verze vyobrazená na fotkách, která je skladem u dodavatele je k dispozici ihned. Ostatní barvy mohou mít prodloužení doručení o cca 3 týdny.
Technický popis:
- ocelová konstrukce s povrchovou úpravou (práškový nástřik)
- trubkový ocelový profil - tloušťka 4 mm
- ocelová lanka opatřena otěruvzdorným potahem
- hmotnost závaží: 90 kg
- hmotnost cvičence: 150 kg
- vodící kladky jsou osazeny ložisky
- krytý zásobník zátěže
- cvičení hyperextenze a břišních svalů
Promo video:
Video Gym Loop:
Ostatní informace:
- Rozměry stroje (d x š x v): 104 x 110 x 149 cm
- Hmotnost: 201 kg
- Kategorie dle DIN EN 957 : SA - domácí a komerční využití
- Záruka pro domácí využití: 3 roky na stroj + 5 let na rám, servis u zákazníka
- Záruka pro lehce a plně komerční využití: 2 roky
Celý popis »
| Maximální nosnost stroje: | 150 kg |
| Hmotnost instalovaného závaží : | 90 kg |
| Maximální nosnost kladek: | 125 kg |
| Nastavitelná zádová opěrka: | ano |
| Nastavitelný kopač: | ne |
| Nastavitelný peck-deck: | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy: | ne |
| Nastavitelný sedák: | ne |
| Nastavitelná výška stojanů: | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu: | ne |
| Stojan na činku: | ne |
| Horní kladka: | ne |
| Protisměrná kladka: | ne |
| Zakopávání: | ne |
| Kladka na břicho: | ano |
| Peck-deck: | ne |
| Hacken dřep: | ne |
| Přítahy na záda: | ne |
| Lavice na břicho: | ne |
| Stepper: | ne |
| Tlaky na ramena: | ne |
| Lýtka: | ne |
| Roznožování: | ne |
| Bicepsové zdvihy: | ne |
| Tlaky na prsa v sedě: | ne |
| Spodní kladka: | ne |
| Předkopávání: | ne |
| Cviky s jednoručkami: | ne |
| Bicepsová opěrka: | ne |
| Leg-press: | ne |
| Multipress: | ne |
| Bradla s přednožováním: | ne |
| Hyperextenze: | ano |
| Hrazda: | ne |
| Tricepsové kliky - dipy: | ne |
| Snožování: | ne |
| Hip Thrust - hýždě: | ne |
| Belt Squat: | ne |
| Způsob využití: | Profesionální fitcentra |
| Hmotnost stroje: | 201 kg |
| Šířka stroje: | 110 cm |
| Katalogové číslo: | BH-L610B |
| Délka stroje: | 104 cm |
| Výška stroje: | 149 cm |
Recenze ke zboží Posilovací stroj BH FITNESS L610 Abs / Hyperextenze
Produkt zatím nikdo nehodnotil