Popis výrobce
Skládací posilovací stojan - Power Rack KLT23 od společnosti HMS byl navržen tak, aby odpovídal současným trendům na trhu a splňoval očekávání nejnáročnějších zákazníků.
Multifunkční trénink na malém prostoru
Power Rack KLT23 je připevněn ke stěně, což zajišťuje jeho stabilitu a bezpečnost. Když jej nepoužíváte, můžete jej snadno složit, takže nezabere mnoho místa. To je obrovská výhoda tohoto zařízení, protože ho mohou používat lidé s omezeným tréninkovým prostorem. Když je stojan složen ke zdi, v nejhlubším bodě, zabírá od stěny pouze 10 cm! Jedno z ramen je opatřeno pneumatickým pístem, který usnadňuje skládání (zvedání) stojanu.
Hrazda a háky na činky
Rack má multifunkční hrazdu na přítahy, která vám díky různým možnostem úchopu umožní rozvíjet zádové, ramenní a prsní svaly. Shyby jsou jedním z nejlepších cviků pro horní část těla, protože zapojují více svalových skupin a zlepšují pohyblivost kloubů. Chcete-li si toto cvičení zjednodušit, stačí použít speciální odporové gumy. Na KLT23 najdete také dva háky na osu, které můžete upevnit v libovolné výšce.
Bezpečnostní podpěry
Součástí Power Racku KLT23 jsou také speciální podpěry, které můžete připevnit k rámu stojanu, abyste zajistili maximální bezpečnost při tréninku s těžkými váhami. Podpěry lze připevnit téměř v libovolné výšce a lze je použít při provádění cviků, jako jsou bench press nebo dřepy s činkou, aniž byste se museli obávat toho, že již nemáte dostatek sil na vytlačení činky zpět do háků. Se stojanem KLT23 můžete posouvat hranice své vlastní síly.
Poznámka: Výška stojanu ve složeném stavu je 276 cm. Pokud chcete využít funkci skládání a vaše místnost je příliš nízká, na vaši žádost vám jej zdarma zkrátíme o požadovanou délku.
Parametry:
- Materiál: ocel
- Doporučená minimální plocha pro montáž: 150 x 150 cm
- Rozměry konstrukce v pracovní poloze:
- Výška: 230 cm
- Šířka: 142 cm
- Hloubka: 54 cm
- Rozměry konstrukce po složení ke zdi:
- Výška: 276 cm
- Šířka: 142 cm
- Hloubka: 10 cm
- Vnější šíře mezi rámy: 124 cm
- Vnitřní šíře mezi rámy: 109 cm
- Profil rámu: 75 x 75 x 3,5 mm
- Otvory pro příslušenství: 21 (po 5,5 cm)
- Nosnost: 300 kg
- Háky pod osu:
- Šířka: 7,5 cm
- Výška: 17 cm
- Nastavení výšky: 48 - 164 cm
- Bezpečnostní podpěry:
- Materiál: ocel, TPR
- Délka: 60 cm
- Šířka: 5 cm
- Nastavení výšky: 90 - 170 cm
Upozornění:
- Kotvící materiál není součástí dodávky. Nosnost souvisí s materiálem stěny a použitým kotvícícm materiálem.
- Třída: H, není určeno pro komerční použití
- Záruka 24 měsíců
Celý popis »
| Maximální nosnost stroje: | 300 kg |
| Maximální nosnost kopače: | 0 kg |
| Hmotnost instalovaného závaží : | 0 kg |
| Maximální nosnost stojanu: | 300 kg |
| Maximální nosnost kladek: | 0 kg |
| Nastavitelná zádová opěrka: | ne |
| Nastavitelný kopač: | ne |
| Nastavitelný peck-deck: | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy: | ne |
| Nastavitelný sedák: | ne |
| Nastavitelná výška stojanů: | ano |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu: | ano |
| Stojan na činku: | ano |
| Horní kladka: | ne |
| Protisměrná kladka: | ne |
| Zakopávání: | ne |
| Kladka na břicho: | ne |
| Peck-deck: | ne |
| Hacken dřep: | ne |
| Přítahy na záda: | ano |
| Lavice na břicho: | ne |
| Stepper: | ne |
| Tlaky na ramena: | ano |
| Lýtka: | ano |
| Roznožování: | ne |
| Bicepsové zdvihy: | ne |
| Tlaky na prsa v sedě: | ne |
| Spodní kladka: | ne |
| Předkopávání: | ne |
| Cviky s jednoručkami: | ne |
| Bicepsová opěrka: | ne |
| Leg-press: | ne |
| Multipress: | ne |
| Bradla s přednožováním: | ne |
| Hyperextenze: | ne |
| Hrazda: | ano |
| Tricepsové kliky - dipy: | ne |
| Snožování: | ne |
| Hip Thrust - hýždě: | ne |
| Belt Squat: | ne |
| Možnost složení stroje: | ano |
| Způsob využití: | Domácí |
| Hmotnost stroje: | 63 kg |
| Šířka stroje: | 142 cm |
| Katalogové číslo: | ABI17-51-125 |
| Délka stroje: | 54 cm |
| Výška stroje: | 230 cm |
Recenze ke zboží Posilovací klec skládací HMS KLT23 červená
Produkt zatím nikdo nehodnotil
Posilovací stojany TRINFIT Power Cage PX6
robustní posilovací klec na dřepy s hrazdou a kladkami, horní a spodní kladka, trny pro odporové gumy, pro domácí i lehce komerční využití, nosnost 250 kg
| |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 11 794 Kč |
Posilovací stojany TUNTURI WT60 Cross Fit Rack
masivní posilovací klec na dřepy s hrazdou, integrovaná hrazda, nastavitelná výška stojanů, adaptéry na tricepsové kliky, pro domácí i lehce komerční využití, nosnost 180 kg
| |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 11 690 Kč |
Posilovací stojany BH FITNESS Power Rack
Posilovací stojany s hrazdou, masivní universální konstrukce, vhodné i pro lehce komerční využití, nosnost 360 kg, záruka 2+5 let na rám
| |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 11 750 Kč |