Popis výrobce
Předkopávání a zakopávání Marbo MP-U216 je profesionální vybavení pro vaši posilovnu. Pro výrobu byly zvoleny ocelové profily 120 x 60 x 3 mm a 80 x 40 x 3 mm, které zaručují nečekanou trvanlivost. Zátěž tvoří 16 ks 10kg cihel. Celková váha závaží dodávána se strojem je tedy 160 kg. Stroj disponuje širokou variabilitou nastavení. Hlavni rameno je polohovatelné v 12 stupních, spodní válec v 8 stupních, horní válec v 5 stupních a opěradlo má 4 polohy. Opěradlo je navíc podepřeno plynovým pístem, takže pro změnu polohy stačí stisknout páku a posunout se. Napínaní lanek se provádí regulací 4 šroubů na hlavním vodícím kole. Odpadá tak složité rozebírání stroje.
Polstrování je ze syntetické kůže sešité režnou nití značky COATS vyplněné tvrdou pěnou, to celé je na 3 mm hrubé ocelové desce. Tichý chod zajištuje zakrytování černým plastem, z přední části je kryt opatřen průhledem pro snadné nastavení požadovaného počtu cihel.
Stroj je navíc opatřen velikou samolepkou, která instruuje cvičence, jaké cviky jdou na stroji provádět a které skupiny svalů daný cvik posiluje.
Možnost objednání varianty s polstrováním v černé barvě.
Cviky:
Technické parametry:
- Profil: 120 x 60 x 3 mm a 80 x 40 x 3 mm
- Závaží: 160 kg
- Maximální zatížení: 150 kg
- Výška: 175 cm
- Šířka: 106 cm
- Délka: 147 cm
- Váha: 360 kg
Ostatní informace:
- Třída: S, určeno pro komerční využití
- Certifikát, norma: Certifikát bezpečnosti, PN-EN 957-4:2007
- Záruka: 24 měsíců
Celý popis »
| Maximální nosnost stroje: | 150 kg |
| Maximální nosnost kopače: | 0 kg |
| Hmotnost instalovaného závaží : | 160 kg |
| Maximální nosnost stojanu: | 0 kg |
| Maximální nosnost kladek: | 0 kg |
| Nastavitelná zádová opěrka: | ano |
| Nastavitelný kopač: | ano |
| Nastavitelný peck-deck: | ne |
| Nastavitelné opěrky na nohy: | ne |
| Nastavitelný sedák: | ne |
| Nastavitelná výška stojanů: | ne |
| Možnost posuvu lavice vůči stojanu: | ne |
| Stojan na činku: | ne |
| Horní kladka: | ne |
| Protisměrná kladka: | ne |
| Zakopávání: | ano |
| Kladka na břicho: | ne |
| Peck-deck: | ne |
| Hacken dřep: | ne |
| Přítahy na záda: | ne |
| Lavice na břicho: | ne |
| Stepper: | ne |
| Tlaky na ramena: | ne |
| Lýtka: | ne |
| Roznožování: | ne |
| Bicepsové zdvihy: | ne |
| Tlaky na prsa v sedě: | ne |
| Spodní kladka: | ne |
| Předkopávání: | ano |
| Cviky s jednoručkami: | ne |
| Bicepsová opěrka: | ne |
| Leg-press: | ne |
| Multipress: | ne |
| Bradla s přednožováním: | ne |
| Hyperextenze: | ne |
| Hrazda: | ne |
| Tricepsové kliky - dipy: | ne |
| Snožování: | ne |
| Hip Thrust - hýždě: | ne |
| Belt Squat: | ne |
| Způsob využití: | Profesionální fitcentra |
| Hmotnost stroje: | 360 kg |
| Šířka stroje: | 106 cm |
| Katalogové číslo: | ABI17-3-254 |
| Délka stroje: | 147 cm |
| Výška stroje: | 175 cm |
Recenze ke zboží Posilovací stroj na nohy MARBO MP-U216 předkopávání / zakopávání
Produkt zatím nikdo nehodnotil
Multipress se stojanem na dřepy
multipress se stojanem na dřepy,, masivní konstrukce,, záruka 2 roky, 5 let na rám
| |
| Dostupnost: | Výroba na zakázku |
| Cena: | 78 670 Kč |
Posilovací stroj na nohy KUBISPORT HX90
multifunkční multipress se stojanem na činku, výškově nastavitelné kladky, hrazda, bezpečnostní dorazy, pojezdy lineární ložiska, na kotouče s vrtáním 50 mm + sada závaží 2 x 90 kg, max. nosnost až 800 kg, pro domácí využití , záruka 2 roky
| |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 79 950 Kč |